Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Otec věznil syna 20 let v temném sklepě bez oken. Byl přivázaný k posteli a žil ve vlastních výkalech!

Brazilce Armanda de Andradeho (36) ze San Paula potkal hodně děsivý osud. Jeho despotický otec ho 20 let držel v temném sklepě bez jídla a ve vlastních výkalech.

Muž zmizel před 16 lety a jako by se po něm slehla zem. Zachráněn byl až před pár dny, a to úplnou náhodou. Policisté vtrhli do domu jeho otce, protože hledali drogový gang. Když se dostali až do sklepa, byli v šoku.

Objevili totiž muže, který tam žil ve vlastních výkalech a byl přivázaný k posteli. V místnosti navíc nebyla okna. Muž byl vyděšený a pohublý. Vůbec netušil, kdo je, a nebyl schopný s policisty mluvit. Byl zanedbaný, měl neoholené vousy a dlouhé nehty na nohách i rukou. Když ho vyvedli na denní světlo, bránil se před ním rukama.

„Vstal, byl velmi zanedbaný a neřekl ani slovo. Vzali jsme ho ven, ale stejně nepromluvil. Nevěděli jsme, jestli je vyděšený nebo zdrogovaný. Ani nechápal, že jsme policisté. Zavolali jsme o pomoc a vzápětí byl převezen rovnou do nemocnice,“ řekl policejní šéf Celso Marchiori.

„Těžko uvěřit tomu, že byl v tom místě 20 let. Bylo to velmi nehygienické místo, ve kterém nelze přežít. Není tam žádné světlo,“ dodal. Celý případ je v Brazílii ostře sledovaný. Zatím ale není jasné, proč otec syna tak dlouho v tak hrozivých podmínkách věznil. Vše vyšetřuje policie.

Sousedé si myslí, že ho tam otec zavřel kvůli závislosti na alkoholu. Sám otec ale všechna obvinění popřel. Tvrdí, že jeho syn před dvaceti lety zmizel a ukázal se až nedávno, protože neměl kde bydlet a potřeboval peníze na jídlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články