Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Otec třikrát oplodnil svoji dceru (11), dvakrát potratila: Největší peklo ji ale teprve čekalo

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Otřesný případ
Ze zpovědi dnes 19leté dívky běhá mráz po zádech! Prošla si hororovým peklem, vlastní otec ji od 6 do 13 let téměř denně znásilňoval. Třikrát s ním otěhotněla, dvakrát potratila a potřetí chtěl zrůdný otec její miminko zavraždit!

Peklo, jakým si prošla Shannon Clifton (19) z Anglie, se neodehrává v žádném hororovém filmu. Psal se rok 2006 a soud svěřil tehdy 6letou dívku do péče jejího otce. Muka na sebe nenechala dlouho čekat.

"Začalo to mlácením. Stávalo se to tak často, že jsem to pokládala za normální věc," svěřila Shannon webu thesun.co.uk. "Potom se to stalo," dodala s tím, že zrůdný otec ji poprvé znásilnil téhož roku.

Bestiální chování k malé holčičce se stupňovalo, muž se s ní dokonce přestěhoval, aby známí nic nepoznali. Otec ji zneužíval i několikrát za den. "Začalo to být ještě horší. Dělo se to předtím, než jsem odešla do školy. Když jsem se vrátila, přišel znovu," vypráví Shannon. Někdy ji dokonce budil i uprostřed noci. A přestože si ve škole všimli, že je celá posetá modřinami, uvěřili báchorce o zranění při hře se sestřenicí.

Dva potraty

Co jí vlastně otec způsobuje, si Shannon uvědomila v 9 letech, když se ve škole učili o sexu. O dva roky později poprvé otěhotněla a otec ji za to brutálně zbil, následkem čehož potratila. Bylo jí teprve 11 let. Další těhotenství přišlo v roce 2012 a znovu následoval potrat.

Jako 13letá otěhotněla potřetí a tentokrát o miminko přijít nechtěla. "Po jednom znásilnění jsem utekla do kuchyně a chtěla si probodnout srdce. Věděla jsem ale, že tady musím zůstat pro svoje dítě. Kdyby to bylo děvčátko, možná by to postupně mohl začít dělat i s ní," obávala se tehdy Shannon.

Trest pro bestii

Otec jí vyhrožoval, že miminko zavraždí hned po narození. Z pekelného vězení se jí konečně podařilo utéct a porodila zdravého chlapečka. Po roce snahy o výchovu ho raději dala k adopci. "Věděla jsem, že si zaslouží lepší život," svěřila s tím, že by si v budoucnu přála navázat se synem kontakt a všechno mu vysvětlit.

Trýznitele mezitím dostihla spravedlnost, za sedm let odporného mučení své dcery dostal 15 let za mřížemi. Později mu byl trest z nepochopitelných důvodů zmírněn na 10 let.

Shannon se snaží vést normální život, studuje forenzní psychologii a po vysoké chce Anglii opustit.

Související články

Další články