Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Otec tří dcer Daniel Landa: Jejich partneři z něj měli takový strach, že i půl roku nepípli

+ Dalších 9 fotografií

Daniel a Mirjam Landovi jsou spolu již třiatřicet let a přivedli na svět tři krásné dcery, nejstarší Anastázii a mladší dvojčata Roxanu a Rozálii. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradili, že se jejich ratolesti musely vypořádat s názory okolí na tátu. Prozradili také, že partneři jejich holek měli z „táty Dana“ velký strach.

Dcery jsou silné osobnosti

Zpěvák Daniel Landa přirovnává život s manželkou a třemi dcerami ke koupeli plné lásky, nicméně kvůli jeho kontroverzní minulosti to Anastázie, Roxana a Rozálie neměly vždy jednoduché. „Ano a je to super, protože to musely snést, tím pádem je to posílilo, všechny tři jsou velký osobnosti a myslím si, že i tohle hrálo roli, protože ten tlak toho okolí tam vždycky je. A o to jsou teď silnější,“ řekl eXtra.cz o svých třech dcerách zpěvák. Dan je nechal, aby se s tím vypořádaly samy. „Zvládly to a neperou se. Prostě my víme a to stačí,“ dodal.

Dan působí jako drsňák už od pohledu, jeho manželka Mirjam Landa prozradila, že jako táta ale není přísný. „Takového otce, jako je Dan, bych si byla bývala taky přála, protože je to skvělý otec. Samozřejmě, má to i svoje nevýhody mít za otce Dana Landu, to je jasný, ale osobně musím říct, že ty holky ho strašně milujou a on miluje ty holky. A ten vztah je fakt hezký a přála bych dětem mít takového otce,“ řekla o svém manželovi, se kterým slaví již 33 let společné cesty životem.

Chlapci strachy bez sebe

Mít za otce Dana Landu s sebou samozřejmě nese i obavy potenciálních partnerů. „Ano, jejich kluci měli strach přijít k nám na návštěvu. Většinou to bylo tak, že třeba půl roku ani nepromluvili,“ přiznala se smíchem režisérka, které i dcery samy potvrdily, že se jejich partneři bojí.

Daniel má na takovou situaci ale trošku jiný pohled. „Neměli ze mě strach, oni rychle poznali, že jsem takovej dobrosrdečnej strejda,“ uvedl se smíchem zpěvák a textař na křtu svého nového alba Minový pole, které vydal po několikaleté tvůrčí pauze.

„Možná je tam ještě nějaký jiný respekt, o mně se třeba taky říká, že jsem přísná, ale vůbec to není pravda,“ doplnila jeho slova Mirjam. „Nevím, lidi z nás mají takový zvláštní respekt,“ dodala s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy