Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Otec skočil pod vlak i s pětiletou dcerou: Dítě zázrakem přežilo

Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
zázrak
V New Yorku se odehrál opravdu děsivý incident. Otec (45) se rozhodl spáchat sebevraždu a na věčnost s sebou chtěl vzít i pětiletou dcerku. Měl ji v náruči a skočil pod právě přijíždějící vlak. Jako zázrakem děvčátko přežilo.

Pětačtyřicetiletý muž se rozhodl spáchat sebevraždu a život plánoval vzít i pětileté dcerce. V newyorském Bronxu se rozhodl skočit pod vlak metra.

Když skočil pod přijíždějící vlak, v náruči měl i mladičkou Ferni. Svědci, kteří byli incidentu přítomni, ihned zpozorovali, že zpod vlaku kouká nožička. Jeden muž ihned seskočil do kolejiště a začal dívenku vyprošťovat. Jako zázrakem holčička přežila a neměla žádná vážnější zranění.

Matka dívenky Niurka Caraballo uvedla pro portál nypost.com, že netuší, proč to její manžel udělal. Těsně před incidentem jí volal, ale ona mu nic nerozuměla. Pochopila ale, že není něco v pořádku. Ihned se vydala směrem k nástupišti, jenže přiběhla pozdě. Také sdělila, že když se manžel ráno probudil, nezaznamenala nic neobvyklého. Bylo to ráno jako každé jiné, oblékl se a šel odvést malou Ferni do školy.

Související články

Další články