Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Otec šesti dětí se čtyřmi matkami Bolek Polívka: Vtipně mudruje o manželství a věrnosti

ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI
Valašský král, hrabě Fernéty a Delon z Vizovic, kterému sedmdesátka klepe na dveře, miluje život. Obzvlášť jeho dvě složky - alkohol a ženy. Bonviván Bolek Polívka mimo jiné proslul i svými hláškami na téma věrnost a partnerství.

Bolkovou první ženou byla Stanislava Polívková, s níž má dceru Kamilu. Následoval vztah s herečkou Evelynou Steimarovou, která patřila i k přítelkyním Karla Gotta. Z jejich lásky se narodila dcera Anna, dnes už také slavná herečka. Patnáct let žil s francouzskou herečkou Chantal Poullain, jež mu porodila syna Vladimíra, který se také potatil. S poslední partnerkou Marcelou Černou má tři potomky – Marianu, Jana a Františka Antonína.

Bohaté životní zkušenosti, obzvláště co se partnerských vztahů týče, mu dávají glejt na glosování reality.

Luďkovi Sobotovi, který má z prvního manželství s Janou Sobotovou syna Roberta a z druhého manželství s Adrianou Sobotovou syna Ladislava, prohlásil onehdy: Slušný člověk. Otec od dvou rodin. Sám je přitom otcem hned od čtyř rodin.

Jindy zase vypustil hlášku: Rozejdi se, dokud máš s kým. S blížící se sedmdesátkou už mu ale lýtka nejspíš vychladla.

Manželská nevěra je parasexuální průzkum, tvrdil při jiné příležitosti. Svojí (zatím) poslední partnerce, Marcele Černé, je ale, zdá se, věrný. A zřejmě už se po jiné ani nepoohlíží.

Koneckonců, jeho poslední citát mluví za vše a naznačuje, že se na svět umí dívat i ženskou optikou: Ideální rozměry manžela: 90–60–40. To znamená 90 let, 60 milionů korun na kontě a 40 stupňů horečky.

Mohlo by vás zajímat

Další články