Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Otec se třemi syny přišel zazpívat do britského Talentu. Jejich příběh zasáhl úplně každého v sále!

+ Další fotografie
Když se na pódiu objevili tři mladíci v oblecích s postarším pánem, nikdo v sále netušil, že ho za chvíli zasáhne opravdu hodně silné vystoupení.

Na začátku videa se dozvídáme, že pánové přišli zazpívat a jedná se o tátu Laurieho (60) a jeho tři syny ve věku 24, 26 a 28 let.

Laurie dostal jednoho dne infarkt a kluci všichni shodně přiznávají, že to pro ně byla nejtěžší doba v životě. Rodina se rozhodla změnit životní styl a jít za tím, co opravdu chtějí, a tak se rozhodli splnit tátovi sen a zazpívat s ním na veřejnosti. Jedná se o jejich první živé vystoupení vůbec.

I když zpěv je perfektní a vše se povedlo, mnohem silnější je neuvěřitelné rodinné pouto, které je vidět a v podstatě i cítit. Je to ten pocit, kdy si tiše říkáte – páni, to chci taky!

Aby bylo vše dokonalé, v publiku fandí maminka a babička, která má v den vystoupení narozeniny.

Pánové nakonec samozřejmě postoupili do dalšího kola a zůstal po nich jen ten nádherný pocit soudržnosti a rodinné podpory.

Související články

Další články