Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otec se styděl za vlastní dceru, protože byla tlustá! Neuvěříte, jak na sobě zamakala!

To je ale změna, co?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Maddy Ghorob (29) vážila 133 kg, když jí otec oznámil, že se s ní stydí ukázat na veřejnosti. Mladá žena se tedy rozhodla se sebou něco udělat a před rokem podstoupila operaci, která jí pomohla zbavit se přebytečných kil.

Maddy Ghorob je devětadvacetiletá dívka, která se potýkala již delší dobu s nadváhou. Nic ji nedokázalo přesvědčit, aby začala se svou váhou něco dělat. Nechodila cvičit, nevadilo jí, jak vypadá, nebála se o své zdraví.

Jenomže potom přišla pro Maddy opravdu velká rána, která změnila úplně všechno. Otec dívce pěkně zostra a na rovinu řekl, že se s ní stydí ukazovat na veřejnosti mezi lidmi. Tohle tvrzení bylo pro dívku opravdu šokem. Její vlastní otec se za ni stydí.

Rozhodla se tedy, že se svou váhou konečně začne něco dělat. Před zhruba rokem podstoupila operaci, která jí pomohla zbavit se přebytečných kil.

Od té doby si udržuje svou štíhlou postavu pomocí cvičení a nelituje, že se do tak náročné proměny pustila. Je velmi aktivní na Instagramu, kde pomáhá radit ostatním dívkám s nadváhou a své vlastní proměny postuje jako inspiraci pro další ženy.

Související články

Další články