Šestičlenná rodina žije v Indii a ze čtyř sourozenců má pouze nejstarší dcera normální váhu, jako její rodiče. Zbylá trojka je na tom naprosto katastrofálně.

Ramešbhaj a jeho manželka Pragna jsou průměrné velikosti a hmotnosti, jejich tři děti ale trpí genetickým onemocněním. Jogita (18 měsíců) váží 15 kg, Aniša má 3 roky a váží 34 kg a Harš váží neuvěřitelných 48 kg!

Děti trpí genetickou poruchou nazývanou Prader-Williho syndrom (PWS). Tento stav je charakterizován nekontrolovatelným pocitem hladu, špatným vývojem svalů, problémy s chováním, omezeným růstem, problémy s rozvojem a poruchami učení.

Péče o děti je jak psychicky, tak fyzicky vyčerpávající. Děti nemohou unést svou vlastní hmotnost, chůze je pro ně nemožná. Matka tráví většinu dne krmením dětí a pomáhá jim s osobní hygienou.

Pan Ramešbhaj není schopen vydělat dost peněz na jídlo, protože děti i nadále rostou a spolu s nimi jejich apetit. Lékaři v Indii nemají pro mladé rodiče zatím řešení. Otec se proto rozhodl prodat svoji ledvinu a získat tak alespoň na nějaký čas peníze pro svoji rodinu.