Ron Sheppard má velmi rád ženy. A podle toho to také vypadá. Žení se a rozvádí jako na běžícím pásu. Pořád se zamilovává a odmilovává, a to už pěkně dlouho. Je vidět, že musí být snem každého rozvodového právníka. Ve Velké Británii je totiž na prvním místě v počtu rozvodů. Jenže jeho děti už toho mají dost. Zvlášť když si chce brát ženy, které by mohly být jeho dcerami.

Otec sedmi dětí, které zplodil se sedmi ženami, se totiž chystá už poosmé rozvést a podeváté oženit. Jeho nastávající je o čtyřicet let mladší. Potkal ji na Filipínách, a tak moc ho dostala, že se vrátil domů, požádal o rozvod a chce si ji vzít. Ono se to asi jednou za život stát může, ale podeváté? To spíše otec pořád neví, co chce!

Když jdete do manželství s tímto mužem a už jste v pořadí několikátá, tak trochu musíte počítat s tím, že možná nebudete poslední. Ale kdo tím trpí úplně nejvíce, jsou Ronovy děti. A jedné jeho dceři už došla trpělivost. Nechce mít už s otcem nic společného. A nechce přihlížet jeho neustálým rozvodům a sňatkům.

„Nechápu, co na něm ty ženy vidí. Není ani bohatý. On říká, že každou ženu, kterou si bere, nadevše miluje, ale rychle ho to přestane bavit a hledá si další,“ říká dcera o svém otci. Její slova potvrzuje i jeho osmá manželka Wang. Ta totiž našla zprávy z nejrůznějších seznamek, kde si její manžel hledal další oběti.

Dcera Kelly-Marie říká, že se jí ani jejím sestrám nikdy nevěnoval. Sliboval hory doly, ale nikdy si nenašel čas. Jen se pořád zaobíral svými ženami. Tak ho ani nepozvala na svatbu, protože si myslela, že by tam udělal nějakou ostudu. On jí pak hned volal a byl naštvaný. Říkal, že ji vydědí.

Jednoho dne si ale Kelly-Marie řekla dost. A přidala se k ní i její sestra Sue. Rozhodly se, že se svého otce zřeknou. Nechtějí ho už nikdy vidět ani s ním mít cokoliv společného. „Jediné, co udělám, tak je to, že půjdu na jeho pohřeb. Ale jen z toho důvodu, abych se ujistila, že je to skutečně pravda,“ říká jedna z jeho dcer.

On sám pořád nechápe, co ostatním vadí na jeho chování. Tolikrát se oženil prý jenom proto, že nechtěl být sám. Kdyby byl ale celý život s jednou ženou, ušetřil by trápení mnoha lidem.