Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Otec sdílel fotku s dcerou (6), kterou líbá! Snímek se stal okamžitě hitem, PROČ?

Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Snímek otce, který líbá svou šestiletou dceru, se stal virálem a sdílejí ho lidé po celém světě. Někteří mu vyjadřují podporu, jiní mu nadávají do pedofilů. Proč ale tento snímek vzbudil takovou odezvu a z jakého důvodu ukazuje otec a dcera prostředník?

Otec jménem Ian Singleton (42) se vyfotil s dcerou v dost nezvyklé pozici, kdy oba stojí proti sobě, dávají si pusu a ukazují „fakáče“ světu. Tento snímek sdílelo již více než 100 tisíc lidí a názory na fotografii jsou různé.

Proč to ale udělal? Chtěl totiž vyjádřit podporu fotbalistovi Davidu Beckhamovi, který sdílel fotografii s dcerou, na které jí dává pusu na pusu. Lidé okamžitě reagovali, že to není normální, a označili ho za pedofila.

Ian se rozhodl, že tímto snímkem bývalého fotbalistu podpoří, a svou šestiletou dceru Ciannu políbil také. Lidi šokovalo ale i to, že dcera společně s otcem ukazují prostředník a pobouřili tím ještě více. K fotografii pak ještě dopsal: „Lidé brečí kvůli fotografii, kde Beckham líbá svou dceru na rty, je to snad vtip!“

Pod fotografií lidé vedou vášnivé diskuze a jedna skupina si myslí, že je zcela normální, aby otec políbil své dítě, ta druhá skupina to považuje za pedofilii a něco nemyslitelného. Jaký je váš názor? Myslíte, že je to v pořádku, nebo přes čáru?

Související články

Další články