Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Otec roku: Jiří Pomeje se měsíc neviděl s dcerou (5). Tomu říká rodičovská láska?

Andrea Pomeje a Jiří Pomeje
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Uznáváme, že Jiří Pomeje (53) má sám dost starostí se sebou, ale po všech těch jeho milostných vyznáních pětileté dceři Aničce nejde na rozum, že se s ní momentálně vůbec nevídá!

Pomík či Jiřina, jak bývalému dabéru a herci všichni familiárně přezdívají, je velký bohém. Častěji byl určitě v putykách páté cenové skupiny než v čítárně Národní knihovny. Přesto nejde ale na rozum, jak moc málo tu má být pro dceru, kterou podle svých slov nadevše miluje.

„Jirka má potíže. A velké. Jenže bohužel to odnáší zase jen dcerka. Tu viděl naposledy koncem srpna, když ji vracel Andree po výletě za jeho rodiči (v tom období došlo i k drsné scéně ve vlaku – pozn. red.). Takže už měsíc s ní nebyl. To bych si já sám jako rodič nedokázal vůbec představit. Je to malé škvrně a taťuldu potřebuje,“ řekl nám nechápavě jeden z blízkých kamarádů umělce, který se i po vyléčení rakoviny hrtanu dál potýká s problémy s pitím.

To samé de facto zdráhavě přiznala i stále ještě manželka Jiřího Andrea Pomeje.

Musí se dát do pořádku

„Dlouho se neviděli. Měsíc už to bude určitě. Pro mě je ale hlavní to, aby se dal do pořádku, což ještě zdaleka není. Pak tu bude moci být pro malou mnohem častěji a hlavně déle,“ naráží Andy na obavy přátel a rodiny Pomeje, že jak s alkoholem nesekne, zabije ho.

Těžko říci, jestli nejde svým způsobem o Jiřího truc kvůli tomu, že si dýdžejka našla mladšího, statnějšího a výkonnějšího partnera Petra Plačka, kterého nemůže odkopnutý manžel vydýchat. Jenže proč by to mělo odnášet jeho dítě?

Podle našich informací se ale přece jenom jeho setkání s holčičkou, která z něj prý mívá strach, zase blíží. Tak snad se jí teď bude ozývat častěji!

Mohlo by vás zajímat

Další články