Petr Kramný, o němž se stále ještě spekuluje jako o možném vrahovi své ženy Moniky (†36) a dcery Klárky (†8), konečně promluvil. Rozhovor odvysílaly Televizní noviny na Nově.

„Nemám s tím vůbec nic společného, já jsem tady přišel o rodinu, mně se tu v jednu chvíli zhroutil svět. Pro svou rodinu jsem žil, dal bych jim všechno. Já jsem to opravdu neudělal, já bych toho nebyl schopný,“ plakal do kamery Kramný. Prozradil některé detaily z oné noci, které si nedokáže vysvětlit.

Jemu, manželce i dceři bylo opravdu zle a prý se střídali na záchodě. Všichni zvraceli a měli silný průjem. Petr se pokusil dojít pro vodu. „Když jsem se vrátil na pokoj, jednu láhev jsem dal manželce k posteli, jednu do lednice a jednu do koupelny. Jejich potíže ustávaly, moje se zvyšovaly, zvracel jsem víc a víc. Mohlo být kolem třetí hodiny, když nám došla voda, takže jsem si vzal tu, kterou jsem dal manželce k posteli. Ta voda byla říznutá kolou, nedokázal jsem si vysvětlit, jak se čistá voda mohla naředit kolou. Okamžitě jsem to vyzvracel a šel si lehnout. Manželka i dcera byly otočené zády. Seděl jsem na posteli a všiml jsem si, že manželka nemá kalhotky. Nikdy je dole neměla. Nedokážu si to vysvětlit,“ svěřil se Kramný se svými dojmy a pokračoval dál.

„…nějakým způsobem mě dotáhli na kliniku, přes nos mi vypláchli žaludek, šla ze mě hnědočerná kaše, dali mi kapačku,…“ popsal Kramný hrůznou noc.

V přímém vstupu se pak rozpovídal o něco více. Jeho hlas byl ale strašidelně klidný. „Manželka s dcerou určitě ležely na posteli, zjistil jsem nejdřív, že je dcera mrtvá, celá studená byla, flekatá, tak jsem řval na manželku, že se něco stalo. Ta nereagovala, měla otevřené oči a pusu, taky byla fialová, taky jsem jí dával masáž srdce a dýchání z úst do úst… Vyběhl jsem na chodbu a bouchal na dveře, paní zavolala pomoc a já jsem zatím seděl mezi nimi a nemohl jsem nic dělat…“

Poté se Petr Kramný rozčiloval nad tím, že ho vyšetřovatelé drží v Egyptě. Zlí jazykové by mohli polemizovat nad tím, proč muž, kterému záhadně zemřela žena a dcera, nechce zůstat na místě činu, aby zjistil, co takovou smrt způsobilo.

Monika a Klára tragicky zemřely minulý týden ve svém hotelovém pokoji. Podle posledních informací Češky požily velmi silný jed, zřejmě kyanid, který jim rozleptal žaludky a způsobil velmi bolestivou smrt. Kriminalisté ještě stále pátrají po tom, odkud se jedovatá látka vzala a kdo ji Monice a Klárce podal. V úvahu přichází i sebevražda.

Kramný dál zůstává na místě tragédie, dokonce údajně pořád bydlí v pokoji, kde jeho rodina zemřela.