Otec přeživší Nikoly V. (22) byl u nehody mezi prvními. Naskytl se mu tak obrázek, na který nejspíše do smrti nezapomene. Díky velkému štěstí jeho dvaadvacetiletá dcera přežila děsivou autonehodu jen s pár odřeninami a podle slov otce by měla být propuštěna v pondělí.

Její kamarádka bohužel takové štěstí neměla a nehodu nepřežila. „Přátelé, moje dcera je v naprostém pořádku, v pondělí by měla jít domů, ale do nemocnice mohou jen rodiče, o všem vás mohu informovat. Děkuji vám,“ napsal ještě šokovaný otec na svůj Facebook.

Mnoho lidí s ním soucítí a přejí mu, aby se jeho dcera co nejdříve uzdravila a vrátila se domů. Jenomže všichni nejsou tak přívětiví. Pod jeho statusem se objevilo i hodně nenávistných komentářů, ve kterých se píše, že si dívky vyloženě smrt zasloužily.

Otec si jich zpočátku nevšímal a snažil se informovat dál o stavu své dcery. „Už ani krunýř nemá a celkově je ok. Děkuji vám za podporu.“ Nenávistných a ohavných komentářů přibývalo a zdrcený otec to nemohl dál tolerovat, a proto na Facebook napsal razantní rozhodnutí. „Vážení, je mi z těch komentářů blbě. Řeší se tu jen píč*viny. Tímto ruším Facebook.“