Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Otec Petra Vejvody je komunista. Rudoši věří, že vražda šestnáctiletého kluka jim pomůže vyhrát volby!

Komunista Kamil Vejvoda taví zájem o svou osobu v politické body…
Zdroj: Facebook.com / profimedia.com
Ten případ zná celé Česko. Žena trpící schizofrenií v Žďáru nad Sázavou ubodala šestnáctiletého Petra Vejvodu. Jeho otec Kamil Vejvoda nyní synovu smrt přetavil v politické body. V krajských volbách bude kandidovat za komunisty.

Ždárští komunisté vycítili, že by jim vražda šestnáctiletého kluka mohla přihrát body do krajských voleb. Kandiduje za ně totiž Petrův otec Kamil.

Kamil Vejvoda nezastírá, že myšlenky komunismu jsou mu blízké. V rozhovoru pro Blesk dokonce srovnával, jak děti vychovávají komunisté a jak členové ODS.

„Kdybych byl členem ODS, tak věřte tomu, že by se tohle nikdy nestalo, protože ten kluk by byl úplně jinak vychovávaný,“ uvedl Vejvoda.

V rozhovoru pro MF DNES potvrdil, že svůj výrok myslel vážně. Zároveň ho upřesnil. „Myslel jsem to tak, že komunisté mají víc sociálního cítění, pohybujeme se mezi staršími nebo sociálně slabšími lidmi,“ tvrdí Vejvoda.

Smrt mladého člověka je vždy hrozná. Je-li to smrt násilná, je to ještě mnohem horší.

Kamil Vejvoda by si ale měl uvědomit, jaké zlo komunisté páchali. Až bude příště mluvit o tom, že rudoši mají silné sociální cítění, ať si vzpomene na lágry, kde se mučilo a zabíjelo.

Související články

Další články