Přeživší Nikola poskytla velký rozhovor deníku Blesk. V něm se přiznala, že se s ní po nehodě rozešel přítel, který nezvládl nápor médií – psali jsme ZDE.

Někteří kamarádi Nikolu V. také opustili, a to kvůli přílišnému zájmu médií. Nikolu stále poznávají lidé na ulici a někteří chtějí společnou fotku či podpis – psali jsme ZDE.

Policie ČR a různé neziskové organizace by nyní chtěly toto video použít při kurzech pro budoucí řidiče jako odstrašující případ. "Já s tím nesouhlasím. Chci už mít pokoj. Kdyby se to pořád vysílalo, neměla bych klid nikdy. Každý by na mě pořád koukal, nikdy by to neskončilo,“ řekla Nikola.

Nikolin otec Vlastimil má na věc však trochu jiný názor. „Řekl jsem, že jestli ho chtějí dál ukazovat, tak ať vystaví šek na 100 tisíc korun, ne pro nás nebo mou dceru, ale rovnou bychom ho při předání věnovali Klokánku nebo na postižené děti,“ uvedl tatínek Nikoly pro Blesk.

Jak to se záběry z nehody dopadne? Bude video sloužit jako nástroj k poučení mladých řidičů, aby řídili zodpovědně a dodržovali předepsanou rychlost? Sama Nikola přiznala, že po nehodě má z řízení již mnohem větší respekt. Možná tedy nakonec nějaká organizace video za 100 000 korun od tatínka Nikoly zakoupí.