Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Otec mrtvého Tadeáše promluvil: Kdyby ho nezatížila kameny, nenajdou nic, protože sumci

+ Dalších 7 fotografií
Jak a proč zemřel Tadeášek? Kriminalisté pořád nemají oficiální výsledky pitvy. Pro posouzení složitého případu bude zásadní, zda se někdo nedopustil nedbalostního trestného činu. Kriminalisté sledují zejména matku, která ohlásila únos. V tu chvíli ale tělíčko miminka už plavalo v řece. Dojeli jsme do Neratovic a promluvili s Tadeášovým biologickým otcem.

Policisté stále neuzavřeli případ malého Tadeáše Matka nahlásila, že miminko někdo unesl i s kočárkem. Později se přiznala, že dítě hodila do vody. Tadeášovo tělo našli potápěči na dně řeky. Policisté pracují s verzí, že Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí, matka pak zazmatkovala a se současným přítelem tělíčko hodili do vody.

S touto verzí nesouhlasí biologický otec malého Tadeáše. Dominik S. je přesvědčen, že matka lže. Přinášíme druhou část rozhovoru s mužem, který by rád pohřbil svého syna.

PRVNÍ ČÁST ROZHOVORU NAJDETE ZDE

Jak případ podle vás dopadne? Jaký trest si matka podle vás zaslouží?

"Jak ji potrestat? Měl jsem chuť jí něco udělat, že jí zlámu ruce... Ale prostě s tím bude žít. Bude tady chodit a každý to bude vědět. Plno chlapů mi říkalo, Dominiku, vždyť jsi podpantoflák. Já chodil domů po práci utahanej jako pes. Došel jsem domů a šel vařit a uklízet. Peníze jsem jí nechával. Myslíš, že bylo doma někdy uklizeno? Všude čurbes. Měl jsem i zásnubní prsteny, pak mi řekla, ať je prodám. Ona je blázen, já se občas porvu, ale ona je magor zase jinak. Ještě splácím dluhy za naše předchozí bydlení, 45 tisíc jsem už splatil, ale ještě budu splácet dál."

Co se podle vád dá ještě poznat z pitvy?

"Nic. Už byl dlouho ve vodě. Už se to zkoumá špatně. Na plicích voda, tělo nateklé, už se všechno zkoumá blbě... A kdyby ho tam hodila bez kamenů, tak ho nikdy nikdo nenajde, už jen kvůli tomu, že v řece je plno sumců, kteří žerou všechno. Mě by zajímalo, jak probíhal její výslech, jestli na ni pořádně nastoupili, nebo jim tam fňukala a hrála divadlo."

Dokážete se s tím vším nějak smířit?

"Počkáme na pohřeb. A po pohřbu s právničkou do toho začneme šlapat. Tohle jí neprojde. Do konce týdne chceme udělat pohřeb. Kde bude pohřben, ale říkat nechci. Nepotřebujeme, aby tam chodili lidi. Tadeáš si už zaslouží klid."

VŠE O PŘÍPADU MALÉHO TADEÁŠE NAJDETE ZDE

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy