Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Otec modrookého dětského vraha z Islámského státu promluvil: Matka ho odvezla před 3 lety do Sýrie a vymyla mu mozek!

Džihádistka svého 11letého syna odvezla do Sýrie a vymyla mu mozek.
+ Další 2 fotografie
Na internetu se objevilo šokující video, na kterém mladí chlapci vraždí zajatce. Mezi nimi je i blonďák s modrýma očima, který mluví plynně arabsky a zbraň v ruce nedrží poprvé. Teď promluvil otec malého chlapce z videa, který je v šoku. Jeho matka ho prý odvezla do Sýrie a vymyla mu mozek.

Na internetu se objevilo nechutné video, kde dětští zabijáci z ISIS popraví zbraní v ruce zajatce v oranžových kombinézách. Mladí džihádisté na něm mluví plynně arabsky a zbraně v rukou rozhodně nedrží poprvé.

Na videu je zřejmě i Jojo Jones z Velké Británie. Dříve to byl úplně obyčejný chlapec, který měl zájmy jako každé 11leté dítě. Až do té doby, než ho jeho matka odvezla do Sýrie a vymyla mu mozek. Teď po boku Islámského státu zabíjí zajatce bez mrknutí oka.

Britskému DailyMailu se přihlásil muž, který tvrdí, že je otcem modrookého blonďáka na videu. V roce 2013 ho unesla jeho matka do Sýrie a jeho otec ho už tři roky neviděl. „Byl to úžasný a obyčejný kluk, měl rád brouky a chodil do parku. Snažím se to vytěsnit, ale je to strašně těžké. Budeme se s tím muset naučit žít. Je odporné, že mu takhle vymyli mozek,“ řekl otec malého džihádisty.

Pokud se prokáže, že na videu je opravdu JoJo Jones, jeho matka je tím pádem džihádistka Sally Jones (47), která pózovala s kalašnikovem v ruce a na internetu vyhrožovala smrtí. „Křesťané, vám všem musí být uřezány hlavy tupým nožem,“ psala. Jejího extremistického manžela Junaida Hussaina se loni Američanům podařilo zabít dronem.

Mohlo by vás zajímat

Další články