Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Otec mámu zbil do krve, říká Daniel z show I AM FIGHTER. Podmaní si svět MMA?

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
I AM FIGHTER
Nová reality show Prima COOL s názvem I AM FIGHTER je nejen cestou za snem být skutečným bojovníkem MMA, ale i totálně necenzurovaným vhledem do světa českého MMA a bojových sportů. Dnes vám přinášíme životní příběh Daniela Bureše.

Organizátoři I AM FIGHTER vybírali ze 2500 kluků, kteří se chtěli stát profi bojovníky. Vybraným se věnují profi trenéři, kteří se z nich snaží ty profíky udělat. Vrcholem reality show bude galavečer. Osm nejlepších z této reality show získá profesionální smlouvu s organizací I Am Fighter. Na projektu se podílí Petr Ondruš a Ondřej Pála jako promotéři a André Reiders, Petr Kníže, Martin Burkot a Daniel Barták jako trenéři.

Bureš měl složité dětství

V pondělí ve 20:50 na Prima COOL uvidíte příběh Daniela Bureše. Ten měl hodně složité dětství a dospívání. „Do devatenácti jsem bydlel v Benátkách nad Jizerou. Dětství jsem měl založené hlavně na hokeji. Táta byl na mě i na bráchu tvrdý, ale přinášelo to ovoce. Brácha hrál v juniorech za Liberec a já měl skvěle našlápnuto a už v přípravce o mě měly zájem zajímavé týmy. Hokejem jsem žil. Z dětství si pamatuji hlavně hnusné věci. Rodiče byli jak z divokých vajec. Hodně chlastali a hádky a bitky byly na denním pořádku. Některé rvačky byly i na nože. Táta mámu škrtil, dával granáty. A můj o osm let starší brácha, který byl o dvě třetiny menší než táta, ji bránil. Mockrát jsem si myslel, že je mrtvá. To jsou momenty, které mi v paměti utkvěly nejvíce,“ vzpomíná Daniel dnes.

„Moment, kdy se máma definitivně rozešla s tátou, byl zlomový – začal mi život sígra. Ve škole jsem byl průserář, ale vždy jsem to dokázal nějak očurat a bez větších problémů jsem prolezl. Některé moje průsery byly spojeny i s policajty. Na střední jsem byl ještě horší, naštěstí jsem měl nejlepší třídní učitelku, která mně vždy věřila. Byla to taková moje druhá máma,“ říká Daniel.

Život jako velký večírek

Po maturitě odešel do Prahy, kde se z něj stal špičkový kuchař. Začal vydělávat slušné peníze a život prožíval jako jeden velký večírek. „Práce, party a pořád dokola. Důležitý moment byl, když jsem potkal nynější přítelkyni. Vytáhla mě z tohohle kolotoče a nasměrovala úplně jinam. Poprvé jsem s ní letěl na dovolenou, zažil hezké Vánoce s její rodinou. Začal jsem být víc aktivní a přemýšlet víc střízlivě. Vrátil jsem se ke sportu, konkrétně k boxu,“ popisuje Daniel, jak se jeho život začal měnit.

Dnes chce něco znamenat ve světě MMA, je to jeho velký sen. Prý aby na něj jeho děti byly jednou hrdé. Jeho cestu za snem můžete sledovat v pondělí na Prima COOL.

Související články

Další články