Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Otec malých školáků, kteří znesvětili hroby v Oslavanech: "Věřte mi, že za své chování ponesou následky!"

Zdroj: youtube.com
Malí výtržníci, kteří nechutně znesvětili hroby na hřbitově v Oslavanech u Brna, svému trestu neujdou. Na postih od policie jsou sice ještě mladí, nicméně jejich otec, který je z celé situace v šoku, promluvil o tom, že trest malé vandaly nemine!

„Přiznávám, z videa, které mně poslal pan starosta, jsem byl i já v šoku. Chování mých chlapců je v tomto směru neomluvitelné a věřte mi, že za své chování ponesou následky,“ napsal otec na sociálních sítích. Podle něj jeho povedené ratolesti nešly na hřbitov ničit, ale provozovat parkur. K tomu si podle otce chlapci zvolili dost nešťastnou lokalitu Údajně se dušovali, že k žádnému poničení nedošlo.

„Zabavili jsme jim okamžitě mobily, okamžitě jsme jim zrušili facebookové profily. Nemají žádný přístup na internet, pouze k informacím týkajícím se školy,“ uvedl šokovaný otec k jejich trestu a dále vyzval poškozené sousedy o odpuštění.

„Chtěl bych vás poprosit, pokud skutečně došlo prokazatelně k nějaké škodě, dejte mi vědět a spolu se syny zjednáme nápravu,“ poprosil. Podle záběrů to na parkur však moc nevypadá. Spíše to vypadá, že se malí agresoři trochu nudili a rozhodli se zabavit tou nejhorší formou.

Související články

Další články