Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otec koupil dceři k Vánocům úplně nové tělo! Neuvěříte, jak teď dívka bez povislé kůže vypadá!

Dívka vypadá opravdu úchvatně!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Američanka Haleigh York (23) se může radovat z nového, vylepšeného těla díky štědrému daru svého otce. Ten Haleigh zaplatil operaci prsou a odstranění přebytečné kůže poté, co jeho dcera rapidně zhubla po chirurgickém zmenšení žaludku. Pro ten se mladá žena rozhodla, když její dietní plány několikrát ztroskotaly a ručička váhy se dostala na 130 kg.

Teprve třiadvacetiletá Američanka Haleigh York trpěla od mládí opravdu velkou nadváhou. Když situace zašla do extrémů a ručička váhy ukázala dívce neuvěřitelných 130 kg, rozhodla se, že s tím musí nutně něco udělat.

Mladá York měla za sebou spoustu neúspěšných pokusů, jak shodit pomocí diet. A tak zvítězilo radikální řešení.

Dívka si nechala chirurgicky zmenšit žaludek. Díky tomuto zákroku také dost zhubla. Ovšem tady její cesta nekončila.

I když její váha ubývala, na těle jí zůstávala ohyzdná přebytečná kůže. York byla ze sebe opět nešťastná. Pak se ale stalo něco, co dívka nečekala.

Otec své dceři daroval kuriózní vánoční dárek. Zaplatil York operaci, kde jí odstraní přebytečnou kůži a také vylepší prsa.

Tatínek byl prý nadšený z toho, jak se jeho dcera pere s nadváhou. Proto neváhal a zaplatil operaci v přepočtu za 700 tisíc korun. Jeho dcera je nyní naprosto šťastná a snaží se ze všech sil udržet tuhle perfektní postavu!

Související články

Další články