Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Otec Josefa Šurala: Vnoučata skoro nevidíme, nový partner Denisy je lhář

Otec Josefa Šurala: Vnoučata skoro nevidíme, nový partner Denisy je lhář
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
zpověď otce Šurala
Už uběhl více než rok od smrti fotbalové hvězdy Josefa Šurala. Nejbližší rodina a přátelé se z jeho tragického odchodu stále nemohou vzpamatovat. Tedy až na vdovu Denisu. Ta na svého zesnulého manžela hodně rychle zapomněla a rok po jeho smrti přivedla na svět dítě s bohatým podnikatelem. Tatínek Šurala je z toho stále v šoku, protože o jejím těhotenství se dozvěděl z médií.

Fotbalista Josef Šural zemřel 29. dubna minulý rok. Zanechal tu za sebou vdovu Denisu a dvě děti. Z tragické smrti Šurala se nikdo ještě pořádně nevzpamatoval. Jediný, kdo už na zesnulého fotbalistu dávno nemyslí, je právě Denisa. Ta si totiž už stihla pořídit nového partnera, kterému rok po smrti bývalého manžela porodila syna

Zpověď tatínka Šurala

Pro portál expres.cz nyní promluvil Josef Šural starší, tedy tatínek zesnulého fotbalisty. Prozradil, že ze situace kolem Denisy je stále v šoku. O jejím těhotenství se dozvěděl až z médií. "O tom těhotenství jsme se bohužel dověděli až z médií, což je velmi smutné. Byl to pro mě obrovský šok a jedno velké zklamání! Víc to nechci komentovat," řekl tatínek Šurala.

Dále také zmínil, že Denisa vypráví o špatných vztazích s rodinou zesnulého exmanžela. Jenže Josef Šural starší tvrdí opak. "Jinak mě mrzí, že Denisa uvádí špatné vztahy s rodinou. O ničem takovém ale nevím, my jsme jí nikdy nic neudělali. Až postupem času vázla z její strany komunikace a o vnoučatech jsme se převážně domlouvali s jejími rodiči," svěřil se s tím, že s vnoučaty se vídá málo. "Myslím, že babička, Pepova matka, dokonce vnoučata neviděla vůbec. Doufám, že se to snad do budoucna zlepší," doplnil.

O tom, že si Denisa našla nového partnera, se raději doma nebaví. "Všichni jsme z toho tak nějak v šoku," sdělil Šural starší. Podle slov tatínka Šurala je nový partner Denisy lhář. "Po přečtení rozhovoru s tím pánem jsem byl v šoku. Některé jeho výroky mě opravdu nadzvedly. Nejdřív se nám „pochlubil“ tím, že Pepíka vůbec neznal, a pak si dovolí ho očerňovat tím, že po sobě zanechal dluhy. To je nehoráznost. Pepa byl naopak velmi zodpovědný a tohle si teda nezaslouží! Nemůže za to, že odešel tak náhle. Tyhle věci by si pohlídal. Ale člověk určitého formátu by takové věci vůbec nezmiňoval, stejně jako to, že mu Vaneska „prý“ chce říkat tati. To už je úplně zbytečné jakkoliv komentovat. Pokud se tomu ovšem dá vůbec věřit," dodal.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy