Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Otec Josefa Šurala po 2 letech: Vnučky už vídáme, museli jsme ale Denise hrozit soudem

Otec Josefa Šurala: Denise jsme pohrozili soudem a vnučky už vídáme
Zdroj: Instagram Denisy Šuralové
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
spor

Bolest ze ztráty syna sice neodezněla a nejspíš se tak nikdy nestane, avšak rodiče tragicky zemřelého fotbalisty Josefa Šurala mají alespoň jeden důvod k radosti. Ačkoli to zprvu vypadalo, že vdova po jejich synovi jim nedovolí kontakt s jejich vnoučaty, dnes je vše jinak. Redakci eXtra.cz to potvrdil tatínek bývalé hvězdy pražské Sparty. 

Jako blesk z čistého nebe před třemi lety zasáhla informace o úmrtí Josefa Šurala nejen fotbalový svět. Český reprezentant tragicky zahynul při autonehodě, kterou způsobil turecký řidič minibusu, jenž část fotbalistů převážel z utkání Alanyasporu. Ve voze jelo sedm hráčů, řidič ale krátce před cílem usnul, havaroval a český fotbalista z dodávky vypadl. V kritickém stavu byl okamžitě transportován do nemocnice na operaci hlavy, avšak vážným zraněním bohužel v pouhých 28 letech podlehl.

Rodiče talentovaného fotbalisty se ale záhy poté nemuseli smiřovat jenom se ztrátou milovaného syna, ale brzy přišli i o kontakt se svými vnoučátky. To alespoň v roce 2020 tvrdil Šuralův tatínek v rozhovoru pro Expres.cz.

Vnučky po synovi nevídali

“Viděli jsme se s nimi velmi málo. Myslím, že babička, Pepova matka, dokonce vůbec. Doufám, že se to snad do budoucna zlepší,” sdělil tehdy Josef Šural starší v rozhovoru, který s ním dělal autor i tohoto textu. Otec Josefa Šurala tehdy reagoval i na slova své snachy, která tvrdila, že vztahy s rodinou jejího zemřelého muže jsou na bodu mrazu.

“Mrzí mě, že Denisa uvádí špatné vztahy s rodinou. O ničem takovém ale nevím, my jsme jí nikdy nic neudělali. Až postupem času vázla z její strany komunikace a o vnoučatech jsme se převážně domlouvali s jejími rodiči,” tvrdil tehdy Šural.

Vdově museli pohrozit soudem

I proto jsme ho po letech kontaktovali, aby nám sdělil, zda se od té doby něco změnilo. A zdá se, že ano - a rozhodně k lepšímu. Stálo to ale dost úsilí a dokonce i nátlaku. “Změnilo se to tak, že jsme potom Denise pohrozili soudem, že nám nedává děti. Od té doby je to celkem v pohodě. Pro holky si jezdíme do Prahy každý měsíc a jsou vždy v Brně většinou tak 3 až 4 dny. To je vše,” sdělil redakci eXtra.cz tatínek Josefa Šurala. Dodal, že s vnučkami mají on i jeho exmanželka úžasný vztah.

“Na Moravě u babi jsou vždycky moc šťastné a nikdy se jim nechce do Prahy,” dodal Josef Šural starší s tím, že je rád, že vše nabralo dobrý směr.

Denisa Šuralová měla s Josefem dcery Vanessu Alex (8) a Melissu Denise, která se narodila jen dva měsíce předtím, než její táta zemřel.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy