Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Otec Jiřího Pomeje pro eXtra.cz: SYN JE VÁŽNĚ NEMOCNÝ, potřebuje pomoc!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
strach o život
Ta zpráva šokovala všechny, kteří si snad doteď mysleli, že tvrzení o těžkém alkoholismu a závislosti na prášcích Jiřího Pomeje (53) mohou být předrozvodové výmysly jeho manželky Andrey (30). Jenže i hercovi nejbližší nyní potvrdili, že se musí okamžitě léčit, jinak bude pozdě. Máme exkluzivní vyjádření jeho otce!

O tom, že Jiří Pomeje musí urychleně do psychiatrické léčebny, aby tam bojoval se svými démony, jako první informovalo eXtra.cz Pak se objevila smršť dalších článků v jiných médiích a rodině Jiřího Pomeje přidělaly vrásky na čele.

Otec je nešťastný

„Co vychází na jednom nejmenovaném serveru, z toho jsem nešťastný. Nahrává to při rozvodovém řízení Andree ohledně nepříčetnosti a podobně. Je to velmi nepříjemné. Je to velmi složitá záležitost a Jirka je z té situace nešťastný,“ řekl eXtra.cz umělcův tatínek.

Ten ale rozhodně netvrdí, že by syn neměl mít vážné problémy.

Vážná nemoc

Jirka je velmi vážně nemocný a já jsem jeho rodič. S Pavlem Páskem se velmi dobře známe, tak obě strany usilujeme o to, aby se mému synovi nějak pomohlo,“ vysvětlil našemu redaktoru Pomeje starší s poděkováním, že na Páska tlačil, aby svého nejlepšího kamaráda do léčebny donutil jít.

Otec si však uvědomuje, že donutit Jiřího Pomeje (53) k hospitalizaci násilím by nemělo smysl. „Je pravda, že musí sám chtít se léčit, jinak to nebude fungovat,“ uvedl závěrem.

Jirka už nevnímá

A jaká byla vlastně prvotní informace od Pavla Páska, která vše rozpoutala?

„S Jirkovým tátou dnes (v pondělí – pozn. red.) neděláme nic jiného, než že hledáme patřičné zdravotnické zařízení, kam bychom ho okamžitě umístili. Přestává to být legrace. Jeho stav je naprosto za hranou. Jirka už je na tom tak, že neví, co je za den. Problém má s alkoholem i prášky. Už nevnímá ani to, když na něj řvu, že je zfetovaný hovado,“ řekl eXtra.cz Jirkův mecenáš.

Související články

Další články