Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Otec Jiřího Pomeje (†54): Pravda o jeho minulosti a DOJEMNÁ SLOVA O POHŘBU SYNA!

+ Dalších 48 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Hned poté, co se zdrcený otec naposledy rozloučil s milovaným synem Jiřím Pomejem (†54), se v médiích začaly objevovat zprávy o tom, jak je s ním zbytek rodiny rozhádaný. I naše zdroje tvrdí, že za vším má být jeho stará nevěra. Redakce eXtra.cz s panem Jiřím mluvila a kupodivu se otázkám nevyhýbal. Co nám řekl?

Že by ho na pohřbu exmanželka Jarka s dcerou Petrou a snachou Andreou Pomeje schválně odsunuly, aby nemohl sedět s nimi, to odmítá. „V krematoriu to mají takhle nastavené, že pozůstalí mohou sedět jen po pěti,“ vysvětluje Jiří Pomeje starší.

Minulost

K tomu, jak to bylo mezi ním a bývalou ženou v minulosti, se nechce moc vracet. „Ono je to úplně jinak. Za žádnou milenkou jsem neutekl, ale nechtěl bych naše rodinné věci úplně rozebírat. Chápu, že skončil zájem o Jirku a začínají nenávistné útoky na rodinu. To se hodí. Naše rodina je ale vcelku. Je nesmysl se teď bránit, stala by se z toho rychle mela a to kvůli nám všem v žádném případě nechci,“ vysvětlil eXtra.cz táta Jiřího Pomeje (54).

Naše zdroje uvádějí, že dvojici tehdy rozdělila nevěra.

„Špinavé prádlo by se vždycky mělo prát doma. Ale jedno vám řeknu: Pro dceru Petru bylo celé toto období hrozný záhul, poslední rozloučení ale přesto perfektně zorganizovala (Václav Upír Krejčí si myslí opak – pozn. red.). Všichni jsme se domluvili, jak co bude probíhat, určitě nejsme rozeštvaní,“ prozradil nám Jirkův tatínek.

Ten stejně jako všichni ostatní nese odchod syna těžce. „Věděl jsem, že vyléčení není možné. Bál jsem se každého zazvonění telefonu. Ale víc už vám neřeknu, nezlobte se,“ uzavřel zdrcený otec.

Mohlo by vás zajímat

Další články