Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otec Jágra promluvil o Kopřivové: Nadšení vypadá úplně jinak!

Jaromírův otec je ke vztahu s Kopřivovou hodně skeptický.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Zásnuby a nákup pražského rodinného bytu - to jsou témata, která se nyní řeší okolo hokejového boha Jaromíra Jágra. Ke všemu se vyjádřil i otec Jaromíra. Jeho slova zněla dost skepticky!

Jaromír Jágr (44) a Veronika Kopřivová (25) mají být podle našich informací již zasnoubeni, plánovat svatbu a také pracovat na novém přírůstku do rodiny. Koupili společně navíc byt v Praze, a to za rovných 20 milionů.

O potvrzení informací se pokoušel Top Star magazín, který si udělal návštěvu až k Jaromíru Jágrovi staršímu, otci útočníka Floridy Panthers. Řešil se především jeho názor na Kopřivovou a zásnuby.

„Proč by nám to říkal, až vám bude 45, tak si vzpomeňte na mě,“ řekl otec Džegra v rozhovoru pro Top Star a bylo evidentní, že ho zásnuby jeho syna nezajímají. „Mě to nezajímá,“ přidal další reakci a tím tak trochu všechny šokoval.

Velmi pikantní bylo i to, jaký má názor na Veroniku Kopřivovou. Z jeho slov vyplynulo, že ji vůbec nezná a v životě se s ní setkal pouze a jen jednou! Svatba by mu nejspíše moc radosti neudělala. „Co bych mohl dělat,“ reagoval na otázku, zda by mu nevadilo, kdyby si Jágr svoji přítelkyni Veroniku vzal za manželku

No, je evidentní, že vztahy Jaromíra a jeho otce jsou momentálně tak nějak na bodu mrazu. Svatba s Kopřivovou by je navíc moc neutužila, spíše naopak!

Související články

Další články