Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Otec holčiček (†4 a †6), které zemřely při nehodě u Liberce: Tímto dopisem žádal úřady o pomoc

Zdroj: extra.cz
neštěstí
V pátek se u Mníšku na Liberecku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž vyhasly 3 životy. Osobní automobil narazil do popelářského vozu, v autě seděla matka a její dvě malé dcerky (†4 a †6). Na sociální síti se pak objevilo video s dívkou, která tvrdí, že je dcerou zemřelé řidičky a že žena způsobila nehodu úmyslně. Pod jejím příspěvkem se objevil muž, který je prý otcem holčiček a zveřejnil dopis, který posílal úřadům. V něm před matkou svých dcer varoval.

Strašlivá nehoda se v pátek odehrála v Mníšku na Liberecku. Při střetu osobního automobilu s popelářským vozem vyhasly 3 lidské životy – zemřela řidička automobilu a její dvě dcerky. Matka a jedna z dcer zemřely na místě, druhá dívenka svým zraněním podlehla při transportu do nemocnice.

Podle tvrzení dívky jménem Mája H. způsobila řidička nehodu úmyslně za účelem ublížit otci dvou děvčátek. Společně se svým otčímem, s nímž její matka dívenky měla, se prý snažila, aby je podle nich psychicky labilní žena neměla v péči. Martin K. okomentoval její příspěvek a přidal tam dopis, který posílal úřadům.

„Píši raději všem, neboť v současné situaci nevím koho oslovit. Nyní, když vyšla najevo pravda ohledně jednání a chování matky a nastanou jisté změny, opět vás jsem nucen informovat o zkratovém jednání matky,“ zní první část dopisu.

Matka dívenek mu dle jeho slov nejednou vyhrožovala tím, že zabije sebe i děti. „Již několikrát jsem dokládal a nabízel podklady (fotky, nahrávky, svědectví), které by vám přiblížily stavy, do kterých se dostává. Výhrůžky smrtí vlastní a dětí nebyly ojedinělé. Včera, 19. 8. 2019, jsem obdržel nové rozhodnutí a vyzývám vás jako krizové opatrovníky k zajištění bezpečí obou děvčat,“ psal zoufalý otec.

„Mám důvodné obavy, aby matka neublížila dětem ve snaze ublížit mně tak, jak to dělala v domácnosti, když jsme spolu žili,“ napsal a prosil o nápravu. Zároveň dodal, že nechce šířit paniku, ale byl by klidnější, kdyby měl situaci někdo pod kontrolou.

Na celé znění dopisu se podívejte v galerii. Co myslíte, způsobila skutečně psychicky nestabilní žena nehodu schválně?

Související články

Další články