Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Otec dvojčátek plánuje jedno z nich nechat tetovat: Má k tomu ale dobrý důvod

Jeden z chlapečků je vážně nemocný a potřebuje léčbu. Jenže
i rodiče mají problém určit, kdo je kdo. Jediným řešením je pro ně
tetování.
Zoufalý otec musel jednat. Jednoho ze svých chlapečků plánuje potetovat. Jsou totiž k nerozeznání a jeden z chlapců je vážně nemocný. Aby podával léky tomu správnému a druhého nenakazil, potřebuje se naučit je od sebe rozeznat. Malé tetování nebo jiný symbol by mu moc pomohl.

Adam a Aron jsou dvanáctiměsíční dvojčátka, která od sebe nerozeznáte.

Jediné, co nemají společného, je, že je jeden z nich vážně nemocný a potřebuje speciální péči. Každé čtyři hodiny musí dostat své léky.

Jejich tatínek má problém určit, kdo je kdo, a tak ho napadlo jednoho z chlapečků nějak poznačit. Pokud by totiž dal tomu zdravému léky jeho bratříčka, nedopadlo by to dobře.

Je opravdu nutné, aby se vědělo, který z chlapců je Aron a který Adam. Jednou se jejich babičce stalo, že znamení, které měli na ručičkách, smyla ve vaně a podala Aronovi léky pro Adama.

Aronovi se v mžiku udělalo moc zle, strávil týden v nemocnici a tatínek už to nechce nikdy zažít.

„Tohle je opravdu velmi krizová situace. Už to nechci nikdy riskovat. Opravdu je nutně potřebuji od sebe nějak odlišit,“ říká smutně.

Rodiče chlapečků už zkoušeli lak na nehty, náramek na ručičku, ponožky a jiné oblečení. Ale všechno bylo pouze dočasné. Potřebují něco permanentního.

Otec chlapců pokračuje: „Na internetu jsem četl o nějakém malém tetování. Něco jako tečky, které podstoupila jiná dvojčátka. Taky tam bylo o náušnicích. Není mi z toho dobře, že hledáme takové řešení. Jenže nemáme jinou možnost. Minulý týden jsem málem přišel o oba syny a tohle už nikdy nechci zažít. Jsem opravdu zoufalý. Věřte mi, když řeknu, že už jsme se ženou zkusili všechno a nic nefungovalo.“

Lidé se s jeho řešením příliš neztotožňují. Údajně je tetování až příliš.

Rodiče ale touží jen po malinké tečce na ručičce jednoho z nich.

Mohlo by vás zajímat

Další články