Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Otec dítěte vdovy po Šuralovi promluvil: Denise poradili, aby tu tragédii úplně vytěsnila

Otec dítěte vdovy po Šuralovi promluvil: Denise poradili, aby tu tragédii úplně vytěsnila
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
nový život
Denise Šuralové, vdově po fotbalistovi Sparty Josefovi Šuralovi (†28), se 14. května narodil zdravý syn. Světu to dal otec a její nový partner Tomáš Horáček (36) vědět tento týden. Kontroverzní podnikatel čelí obvinění v kauze údajně zmanipulovaných zakázek v pražských nemocnicích. Jak se spolu seznámili a proč vzali miminko tak hopem?

Fotbalista Josef Šural zemřel loni v dubnu a jeho ženě Denise se zhroutil svět. Už v červnu se ale v pražské Stromovce seznámila s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem V polovině května se jim narodil syn!

Čerstvě ovdovělé Denise se prý do vztahu nejprve nechtělo, Horáček byl ale podle svých slov neodbytný. "Přiznám se, že jsem ji uháněl. Nevěděl jsem o ní nic," řekl webu iSport.cz s tím, že fotbal nestíhá sledovat, takže netušil, co se Šuralovi stalo.

Dvojice už spolu žije a teď bude společně vychovávat už čtyři děti. Kromě novorozeného syna dvě dcery, jež má Denisa s Josefem, a dalšího syna, kterého si přivedl Tomáš ze vztahu s modelkou Hanou Svobodovou

Poradili jí, ať tragédii vypustí

„Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale je pravdou, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili jí dohled psychologů a jí se podařilo z velké části vytěsnit to, co se stalo," prozradil Horáček.

Jeho jméno figuruje v kauze údajně zmanipulovaných zakázek ve zdravotnictví. Před dvěma lety ho policie na několik měsíců poslala do vazby, prý se měl snažit o ovlivňování svědků. Nakonec začal spolupracovat a dostal se zpátky na svobodu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy