Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Otec (46) s dcerou (14) se ubytovali v hotelu. Po deseti minutách ho obvinili z pedofilie!

Karl Pollard byl mylně obviněn z pedofilie.
+ Další fotografie
Karl Pollard (46) se ubytoval se svou čtrnáctiletou dcerou Stephanie v obyčejném hotelu v anglickém Macclesfieldu. Důvodem byla návštěva jeho těžce nemocné matky, která trpí rakovinou plic. Muž zůstal v šoku poté, co mu na dveře zaklepala policie a obvinila ho z pedofilie.

Těžce nemocnou matku přijel navštívit do města Macclesfield Karl Pollard. V hotelu, který se nachází jen dvacet minut od nemocnice, kde měl svou matku potkat, se ubytoval společně se svou dcerou Stephanie. Zůstal jako opařený, když jim po deseti minutách, co se ubytovali, zaklepala na dveře policistka a obvinila ho z pedofilie, píše portál The Independent.

„Když jsme přijeli, recepční se na mě koukala divně, ale nechal jsem to být. Když přijela policie, myslel jsem si, že se něco stalo mojí ženě nebo matce,“ vypověděl Karl. Ve skutečnosti to ale bylo mnohem horší. „Řekla, že dostala od hotelu zprávu, že bych mohl být pedofil. Nemohl jsem tomu uvěřit,“ řekl šokovaný muž.

Otec i dcera byli následně vyslýcháni samostatně. Strážkyně zákona položila Stephanii spoustu otázek, kdy měla dospívající dcera dokázat, že Karl je skutečně jejím otcem. „Moje dcera měla slzy v očích, bála se, že mě odvedou,“ řekl. Následně se vše vysvětlilo a policistka celou záležitost smetla ze stolu. Hotel se následně svým hostům omluvil a vrátil jim peníze, nadále ale trval na tom, že se zachoval správně v situaci, která se jevila jako podezřelá. Jedno je jisté. Karl a Stephanie na tento zážitek ještě dlouho nezapomenou.

Mohlo by vás zajímat

Další články