Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Otazníky nad Andreou a Kadrim. Rozhodnou se pokračovat, nebo se vztah rozpadne?

+ Další fotografie

Andrea a Kadri si experiment o měsíc prodloužili kvůli Kadriho onemocnění covidem-19 a izolaci ve Švýcarsku. Bylo jim to ale něco platné? Andrea se od začátku příliš netváří na vztah na dálku. Jak se nakonec rozhodne? Co Kadri nečeká? Odpověď přináší tato ukázka z dvanácté epizody Svatby na první pohled od TV Nova.

Andrea a Kadri mají za sebou krásné romantické chvilky i dvě velké krize, které byly velkou zkouškou jejich vztahu. Nejprve se museli popasovat s Andreinou nedůvěrou vůči mužům a odmítáním jakéhokoliv tělesného kontaktu s Kadrim.

Pak přišla rána v podobě debaty o vztahu na dálku. Kadri pracuje ve Švýcarsku a o změně zatím neuvažoval. Ovšem Andrea si nedovede představit, že by tady vše opustila a přestěhovala se za ním. Kadriho bratr a kamarád se do ní kvůli tomu tak pustili, že došlo dokonce i na slzy a velké Andreino rozčarování, protože Kadri se jí nezastal.

Bude to mít vliv na její konečné rozhodnutí? „Před týdnem jsem ti řekla, ať se rozhoduješ srdcem. To samé jsem udělala i já,“ řekne mu jen chvíli před konečným verdiktem. Reakci Kadriho a expertů přináší tato ukázka z dvanáctého dílu druhé řady velkého sociálního experimentu Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova ve čtvrtek 2. prosince ve 21:25.

Zdroj náhledové fotografie a videa: TV Nova

Související články

Další články