Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Otazníky kolem vraždy zpěvačky Victorie: Rodinný přítel tvrdí, že šlo o nešťastnou náhodu

Ve věku 40 let náhle zemřela česká zpěvačka Victoria Velvet.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
tragédie

Českým showbyznysem otřásla zpráva o vraždě známé zpěvačky Victorie Velvet. Tu měl v rodinném sídle v turecké Ankaře zavraždit její manžel David Thomas Blyth, který svou ženu podle tureckých médií zastřelil a následně spáchal sebevraždu. Podle informací eXtra.cz to ale všechno mohlo být trošku jinak. 

Neskutečná tragédie

Svět českého showbyznysu v pátek naprosto šokovala zdrcující zpráva o tragické smrti zpěvačky s českými kořeny Victorie Velvet. Ta byla podle informací tureckého deníku Hurriyet a dalších tamních médií zavražděna svým manželem, podnikatelem Davidem Thomasem Blythem, který měl krásnou umělkyni zastřelit a následně obrátit vražednou zbraň proti sobě.

Manželé žili ve vile v turecké Ankaře ve čtvrti Incek. Údajné hádce, která vyvrcholila obrovskou rodinnou tragédií, bohužel byly přítomny i jejich tři děti – čtrnáctiletý David, desetiletá Annabelle a čtyřletý Zachary a byl to právě nejstarší ze sourozenců, kdo na místo následně přivolal policii.

„Můžeme potvrdit, že v Turecku zemřela násilnou smrtí česká občanka. Náš zastupitelský úřad je v kontaktu s rodinou a poskytuje konzulární asistenci. S ohledem na pozůstalé nebudeme poskytovat další informace,“ uvedl eXtra.cz tiskový mluvčí ministerstva zahraničních věcí Daniel Drake.


Bylo to jinak?

Podle informací, které se povedlo eXtra.cz získat, je sice pravda, že byl David velmi žárlivý, ale okolnosti smrti Victorie prý byly jiné. "Všechno bylo jinak, než se prezentuje. Victoria prý nebyla Davidem zastřelena. David měl při hádce do Victorie strčit a ta zemřela na následek nešťastného pádu. On poté dostal zkrat a zastřelil se," uvedl zdroj blízký zpěvačce, který chtěl s ohledem na truchlící rodinu zůstat v utajení.

Dále uvedl, že se spekuluje i o tom, že pokud by zpěvačka zemřela na následek střelného poranění, mohla v tom figurovat ještě zcela jiná osoba držící v ruce zbraň, nikoli však David, který následně spáchal sebevraždu. Tuhle verzi příběhu eXtra.cz potvrdil i další zdroj ze zpěvaččina okolí. "Policejní vyšetřování stále trvá. Není jisté, že k činu došlo tak, jak o tom informují turecká média. Není jisté, že šlo o vraždu a sebevraždu, ale vyšetřovatelé pracují i s verzí dvojnásobné vraždy. Děti nic neviděly, i když byly v domě," sdělil redakci eXtra.cz rodinný přítel.


Ke vztahu Victorie a movitého podnikatele se vyjádřil i rodinný advokát David Němeček. "Oni měli v zásadě velmi idylický a příjemný vztah. To, že by tomu bylo jinak, se rozhodně nezakládá na pravdě. Jde o velkou a nečekanou tragédii," popsal naší redakci a dodal, že o posledním rozloučení se zpěvačkou bude rodina informovat.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy