Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Otazníky kolem smrti Perryho: Den před ní byl viděn s tajemnou brunetou, byl nezvykle unavený

Matthew Perry byl den před smrtí spatřen s brunetkou.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Otazníky

Kolem smrti herce Matthewa Perryho (†54) se objevují stále nové nejasnosti. Příčina smrti nebyla dosud zveřejněná a podle informací webu TMZ bylo odhaleno nejen poslední Perryho přání, ale také to, že ve vířivce strávil velmi krátkou dobu předtím, než náhle zemřel.

Na povrch stále vyplouvají nové informace ohledně smrti Matthewa Perryho, který zemřel v sobotu 28. října. Jeho tělo bylo nalezeno ve vířivce jeho domu v městské části Pacific Palisades v Los Angeles. Web TMZ přišel s tím, že Perryho tělo ve vířivce nebylo dlouho, než byl nalezen mrtvý po zjevném utonutí. Nebylo totiž podmáčené, když do domu dorazil jeden z jeho zaměstnanců a následně i záchranáři.

Den před smrtí byl navíc spatřen s neznámou pohlednou brunetkou, jak si užívají oběd a usmívají se na sebe. Podle lidí, kteří byli na místě, seděla dvojice u stolu více než hodinu a následně odešli ruku v ruce.

Poslední přání

Nyní byla navíc odhalena hercova poslední žádost. Podle informací webu Marca Perry požádal jednoho ze svých zaměstnanců, aby mu koupil nový iPhone a také dioptrické brýle. Tento zaměstnanec byl následně tím, kdo našel Perryho ponořeného na dně vody a zavolal záchranku.

Zaměstnanec se dle svých slov rozhodl jít koupit oba předměty, a když se o dvě hodiny později vrátil do Perryho domu, našel jeho tělo ve vířivce. První věcí, kterou poté udělal, bylo, že „zavolal hercově matce, jednomu z jeho bratrů a ženě, která nemá s Perrym žádné rodinné vazby“.

Lékaři momentálně vytvářejí toxikologickou zprávu, jejíž zpracování může trvat i týdny. Podle jedné z Perryho blízkých přítelkyň se poslední dobou cítil herec více „unavený“ než obvykle.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy