Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Otakar S. chtěl Míšu zavraždit už v minulosti!

Zdroj: Facebook, reprofoto: TV Prima
+ Dalších 15 fotografií
Už je to téměř půl roku, kdy zmizela Michaela Muzikářová a od té doby se po ní slehla zem. Několik dní po jejím zmizení se stal hlavním podezřelým Otakar S., kterého Míša moc dobře znala a neměla ho ráda. Nyní policie přišla a s tím, že má informace, podle kterých chtěl Otakar S. už jednou dvanáctiletou dívku zabít společně s její matkou a sebou.

Před necelým půl rokem odešla dvanáctiletá Michaela Muzikářová ze svého bytu do školy, do které však nikdy nedorazila. Do pátrání po malé dívce se zapojili snad všichni. Dobrovolníci, policie nebo věštci. Vše bylo marné. V současné době snad už ani nikdo nedoufá, že by se dívenka mohla najít živá a zdravá.

Momentálně ovšem vyplývají na povrch nové informace. Podle policie se Otakar S., který je v případu Míši hlavním podezřelým, pokusil holčičku už jednou zabít. „Mohu potvrdit, že prověřujeme veškeré jeho chování, které by mohlo zakládat skutkovou podstatu trestného činu,“ nechal se slyšet státní zástupce Vladimír Jan.

„V případu pohřešované nezletilé Michaely Muzikářové nebudeme poskytovat žádné informace,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. MF DNES se ale přes to všechno podařilo zjistit, co vlastně policie nyní prošetřuje.

Údajně se má jednat o událost z loňského prosince, kterou policii popsala dívčina matka Eva Muzikářová. Podle jejích slov byli v tu dobu všichni tři doma a Otakar S. nasypal všem do čaje prášky na spaní. Když matka a Míša usnuly, pustil Otakar S. v bytě plyn a také ulehl.

Tehdy se nikomu nic nestalo, a tak matka incident na policii nehlásila. Policisté se o tomto pokusu o vraždu dozvěděli až několik dní poté, kdy přišla matka nahlásit zmizení dcery.

Související články

Další články