Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Otakar S. byl v tichosti zpopelněn! Tolik se mi ulevilo, přiznala matka!

Otakar už to má za sebou.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 30 fotografií
Už je to skoro tři týdny, kdy si Otakar S. dobrovolně vzal život ve svém pronajatém bytě. Doteď není jasné, proč si expřítel pohřešované Míši sáhl na život. Ve středu proběhla v naprosté tichosti Otova kremace. Rodinní příslušníci se nedostavili, a to z toho důvodu, že si to takhle Ota přál.

Celý případ ztracené Michaely Muzikářové je opředen jednou záhadou za druhou. Bylo to více než před dvěma týdny, kdy z obce Čeminy na Plzeňsku přišly zprávy, které zamotaly kriminalistům hla­vu.

30. ledna spáchal sebevraždu otčím pohřešované Míši Otakar S. Od té doby se dostalo na povrch několik teorií, proč se ve svém pronajatém bytě expřítel ztracené Míši vlastně zabil. Někteří lidé si to vysvětlují tak, že neunesl pocit viny, protože dle jejich názoru je právě Otakar S. zodpovědný za zmizení nezletilé dívky, a proto spáchal sebevraždu.

Druzí říkají, že takhle jednoduché to určitě nebude. Mluvilo se o zavinění třetí osoby, nebo teorii, že Ota neunesl tlak policie, kterou byl několikrát vyslýchán, a veřejnosti.

Jak to doopravdy s Otou bylo, se bohužel nedozvíme. Ve středu měl podezřelý muž kremaci. Žádný klasický pohřeb se nekonal, protože si tohle podle rodiny nepřál. Rodina Otakara S. potvrdila TN.cz, že kremace proběhla v tichosti, bez přítomnosti pozůstalých, a to z toho důvodu, že si to takhle Otakar přál.

„U kremace jsme se nesešli. Bydlíme hodně roztroušeně. Pohřeb nebude, protože by si ho nepřál,“ potvrdila Otakarova máma Irena.

„On měl uložit mě, tohle je proti přírodě. Nikdo by si neměl pamatovat zrození a smrt člověka, zvlášť tak blízkého!“ řekl starší bratr Otakara Josef. „Pohřbím bratra s láskou a rozloučím se s ním,“ dodal.

Otova matka přiznala, že se jí konečně pořádně ulevilo. „Ulevilo se mi, protože od jeho smrti uběhla už dlouhá doba a vše trvalo moc dlouho,“ nechala se slyšet matka mrtvého Oty, která stále věří v synovu nevinu.

Související články

Další články