Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Osudy hvězd z filmu Krokodýl Dundee: Kozlowski nestárne, Hogan nechodí mezi lidi a Blum je po smrti

Osudy hvězd z filmu Krokodýl Dundee: Kozlowski nestárne, Hogan nechodí mezi lidi a Blum je po smrti
Zdroj: Paramount Pictures
+ Dalších 6 fotografií
po letech
Vždy je zajímavé se ohlédnout zpět a zavzpomínat si na to, jaké to bylo před lety. Jistě si dobře pamatujete na legendární snímek Krokodýl Dundee v čele s Paulem Hoganem (80) a Lindou Kozlowski (62). Jejich manželství nedopadlo šťastně. Nejhůře však skončil osud představitele Richarda, Marka Bluma (†69)...

Krokodýl Dundee je australská dobrodružná komedie z roku 1986, ve které si hlavní role zahráli Paul Hogan a Linda Kozlowski. Rivala hlavního hrdiny si zahrál Mark Blum, kterého však potkal tragický osud.

Hogan a Kozlowski se do sebe během natáčení zamilovali a pak se vzali. Manželství jim vydrželo do roku 2013. Sice oba tvrdili, že se rozcházejí v dobrém, to však nebyla úplně pravda. Nejvíce se dohadovali o to, kdo bude vychovávat synka Chanceho. Podle některých snímků však zůstali v přátelštějším rozpoložení, už kvůli synovi.

Čas a smrt dělají zákeřné věci

Linda Kozlowski nějakým způsobem zastavila čas, protože na 62 rozhodně nevypadá. Sluší jí to, i když má pár vrásek a kil navíc. Zato Paul Hogan je na tom mnohem hůř, na něm se zub času pěkně vyřádil. Někdejší švihák a krasavec už na svých 80 vypadá. Nerad chodí mezi lidi a věčně se tváří jako mrzout.

Nejhůře dopadl herec Mark Blum, který si ve snímku zahrál roli Richarda, snoubence hlavní postavy Sue, kterou chtěl Dundee jen pro sebe. Ten při letošní pandemii koronaviru ve svých 69 letech bohužel zemřel, když se nakazil. Nákaze podlehl v březnu, v květnu by oslavil 70. narozeniny.

Související články

Další články