Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Osudový muž v životě Lady Dee: Hvězda filmů pro dospělé promluvila o miminku

Osudový muž v životě Lady Dee: Hvězda filmů pro dospělé promluvila o miminku
Zdroj: archiv Lady Dee
+ Dalších 6 fotografií
Exkluzivní rozhovor
Lady Dee (23) zřejmě našla muže svých snů. Vztah s pohledným Mexičanem je sice čerstvý, nicméně hvězda filmů pro dospělé už nyní doufá, že spolu vydrží navěky. Je bláznivě zamilovaná a s novým přítelem už dokonce plánuje miminko. Co prozradila Lady Dee o novém vztahu?

Jistě jste si všimli, že Drahomíra Jůzová, spíše známá pod uměleckým jménem Lady Dee, poslední dobou působí velmi spokojeně. Na všech snímcích jí to náramně sluší a důvodem je zřejmě láska. Drahomíra si totiž nabrnkla nového přítele. Vypadá to, že je zamilovaná až po uši a se svou láskou si věští dlouhou budoucnost. No a jak to všechno vlastně začalo?

Nový vztah

Lady Dee se nyní vídá s Mexičanem, který je o čtrnáct let starší než ona. Je mu 37 a živí se jako kameraman, producent a fotograf. "Je ze stejné branže jako já," prozradila.

S novým přítelem se Drahomíra seznámila v lednu. "Vídáme se zhruba od ledna. Je to krátce," svěřila Lady Dee pro eXtra.cz. "V lednu jsme se seznámili a vážnější to začalo být v březnu, kdy byla karanténa," pokračovala hvězda filmů pro dospělé.

V plánu je už i dovolená

Přítel Drahomíry je velmi tolerantní a vůbec nemá problém s tím, jakou práci jeho přítelkyně dělá. "Nevadí mu, co dělám za práci, protože on dokáže přepínat mezi pracovním a privátním životem," vysvětlila.

Drahomíra s novým přítelem tráví opravdu dlouhé a kvalitní chvíle. "Vídáme se 24 hodin v kuse. Dokážeme si na sebe udělat hodně času. Teď máme v plánu letět do Mexika, pokud to vyjde. On je Mexičan, stejně jako můj bývalý, asi pro ně mám slabost," řekla s úsměvem ve tváři.

No a protože je nový přítel Drahomíry z Mexika, každého jistě napadne otázka, jak se dorozumívají. "Přítel mluví španělsky a anglicky. My se dorozumíváme anglicky, což pro mě není žádný problém. Česky ho učím, ale moc se mu nechce, chytá se jenom špatných slovíček."

Zamilovaná Dáda

Lady Dee svůj nový vztah bere opravdu seriózně. Sama přiznala, že už nechce jiného muže. "Vztah je opravdu vážný. Mám ráda, co dělá, jak se chová. Přítel splňuje naprosto vše, co jsem kdy u muže hledala. Konečně chlap, kterého jsem si vždycky přála. Jiného už hledat nehodlám. Tohle bude moje doživotní láska, cítím to tak," rozplývala se.

Čerstvý páreček se spolu rozhodně nenudí. Neustále mají co dělat. "On je hrozně společenský, což se mi moc líbí. Neustále navštěvujeme kamarády, jdeme do přírody nebo na různé společenské akce. Vždycky máme co dělat, což je opravdu super," líčila Drahomíra.

Lady Dee je s novým přítelem natolik spokojená, že už dokonce přemýšlí o miminku. "Miminko plánujeme za dva roky," dodala na závěr.

Podívejte se do fotogalerie, jak to čerstvě zamilovaným hrdličkám sluší.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy