Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Osudoví muži Nory Fridrichové, která slaví 42 let: Všechny pojí práce v televizi

+ Dalších 8 fotografií
vztahy
Nora Fridrichová, která je aktuálně nejen moderátorkou, ale i tanečnicí v show StarDance, slaví 42 let. Posledních 8 let žije ve spokojeném vztahu se sportovním komentátorem Robertem Zárubou (52), už předtím však v jejím životě figurovali muži, jejichž tvář zná veřejnost z televize.

Jedním z osudových mužů Nory Fridrichové byl Patrik Kaizr, kterého televizní diváci nyní znají jako reportéra televize Prima. Vztah s ním Noře vydržel dva roky, rozchod však rozhodně nebyl bouřlivý a z někdejšího páru jsou dnes prý dobří přátelé, kteří k sobě nechovají žádnou zášť.

Krátce po rozchodu s Kaizrem se dala Nora dohromady s mužem, jemuž vděčí za své příjmení. Milan Fridrich, v roce 2004 ještě zpravodaj Hospodářských novin, si téhož roku Noru vzal v Itálii. Následně začal pracovat v České televizi a roku 2008 se jeho manželství s moderátorkou pořadu 168 hodin skončilo.

Sportovního komentátora Roberta Zárubu si Nora Fridrichová sice nevzala, je s ním však ale šťastná už od roku 2011 a jejich láska podle fotek na sociálních sítích stále kvete. Pár má dvě dcery, sedmiletou Dianu a čtyřletou Marianu.

Nyní se divákům naskytne zcela nový úhel pohledu na Noru, která se už v sobotu 12. října poprvé oblékne do tanečních šatů a společně s tanečním partnerem Janem Kohoutem vstoupí na parket v desátém ročníku soutěže StarDance.

Mohlo by vás zajímat

Další články