Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Osudoví muži Lucie Bílé: Románek s Tomášem Holým ukončila tragédie. Půjde do chomoutu potřetí?

Osudoví muži Lucie Bílé: Románek s Tomášem Holým ukončila tragédie. Půjde do chomoutu potřetí?
Zdroj: se souhlasem V. Noida, showpix, se souhlasem R.Filipi, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY
Lucie Bílá je už řadu let nejpopulárnější českou zpěvačkou. Ovšem stejně tak, jak je bohatý výčet jejích hitů, je pestrý také zpěvaččin milostný seznam. Ten čítá řadu známých jmen.

Lucie Bílá, která dnes slaví 55. narozeniny, se narodila v Otvovicích. Na svět však přišla coby Hana Zaňáková a pseudonym jí vymyslel až producent Petr Hannig, který pro ni napsal písně Neposlušné tenisky a Horší než kluk.

Lucie Bílá a Tomáš Holý

Bílá se vyučila jako dámská krejčová, její srdce si ale získala hudba, ve které se dostala až na výsluní. Nejprve působila v kapele Arakain, později se ale vydala na sólovou cestu, nazpívala hity jako Láska je láska, Trouba nebo Most přes minulost, získala řadu prestižních ocenění a ve své sbírce má i medaili Za zásluhy, kterou jí udělil prezident Miloš Zeman

Hodně sledovaný je však také její milostný život. Tím prošel i bývalý herec Tomáš Holý, ovšem půl roku poté, co se seznámili, tragicky zahynul a Bílá potom několik týdnů vůbec nevycházela z domu.

Další lásky Lucie Bílé

Známá zpěvačka randila také s Janem Révaiem, s tím ale vydržela jen několik měsíců. „Vztah s Jeníčkem byl jakousi kamarádskou výpomocí. Nevěděl, co si má se svou slovenskou milou počít, neměl ani telefon. Koupila jsem mu ho, aby si mohli volat, jenže on si chtěl povídat se mnou," napsala ve své knize.

Jedním z osudových mužů Lucie Bílé byl Petr Kratochvíl, jehož poznala v roce 1993. Ti dva spolu tvořili pár sedm let a narodil se jim i syn Filip Kratochvíl se však poté zamiloval do missky Pavlíny Baburkové a jeho vztah s Bílou se rozpadl.

Útěchu Lucie Bílá našla u realiťáka Radka Pokorného, jejich románek ale trval jen pár měsíců. V roce 2002 se pak nečekaně provdala za hudebníka Stanislava Penka, zhruba po roce ale přišel rozvod. „Mohu jen říct, že jsme to mysleli vážně a šli do manželství s přáním, aby vydrželo po celý život. V určitém okamžiku jsme ale pochopili, že to přání nemůže být naplněno. Najednou jsme zjistili, že nám náš vztah nesmírně ubližuje," uvedla zpěvačka pro Blesk.

Svatba Bílé a Noida

V roce 2004 však Bílá stála před oltářem znovu a v Miláně si vzala zpěváka Václava Noida Bártu Ten však údajně nesnesl, že je celou dobu v Luciině stínu, a tak se v roce 2008 rozvedli. „Nyní spolu máme vynikající vztah. Máme za sebou mnoho společných úspěchů, ona je skvělá. Máme se rádi a už nás nikdy nic nerozdělí,“ řekl o několik let později pro expres.cz Noid.

Několik dalších let Bílá randila s Petrem Makovičkou a v současné době to táhne se svým bodyguardem a osobním řidičem Radkem Filipim, který je o osmnáct let mladší. „Byla jsem okouzlená, zamilovaná, ale teprve až jsem zjistila, že se na něj mohu spolehnout, sundala jsem nohu z brzdy,” řekla Bílá pro časopis Story o jejich začátcích.

Bílá je zasnoubená s Filipim

O Bílé s Filipim se toho napsalo už hodně, ti dva spolu ale vypadají šťastně a dokonce jsou zasnoubení. Dočkáme se tedy další veselky? „Nikdy neříkám nikdy, ale jestli mohu mluvit za sebe, tak jsem teď opravdu tak šťastná a spokojená, že po ničem víc netoužím. To abych nebyla jako ta rybářova žena, co chtěla všechno a neměla pak nic,” dodala Bílá.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy