Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Osudoví muži Ivety Bartošové: Sepéši, Pomeje, odsouzený vrah nebo Podhůrský, kvůli kterému si podřezala žíly

Osudoví muži Ivety Bartošové: Sepéši, Pomeje, odsouzený vrah nebo Podhůrský, kvůli kterému si podřezala žíly
Zdroj: profimedia.cz / wikimedia.org, By myself (zipacna1)
+ Dalších 16 fotografií
muži
Její hity jsou nesmrtelné a mnohým z nás zní v uších dodnes. Oblíbená zpěvačka Iveta Bartošová (†48) se zapsala do historie nejen díky svému hlasu a chytlavým textům, ale také kvůli tomu, kolik skandálů kolem ní bylo. Není tajemstvím, že deprese často utápěla v alkoholu a nakonec svůj život tragicky ukončila pod koly vlaku. Jejím posledním partnerem byl Josef Rychtář (62), kterému dodnes nemohou přijít na jméno fanoušci zpěvačky. Před Rychtářem měla ale Iveta spoustu dalších vztahů a některé byly pěkně divoké. Kdo byli osudoví muži popové legendy 80. a 90. let?

Petr Sepéši - životní láska, o kterou přišla příliš brzy

Petr Sepéši byl první a patrně jediná největší životní láska Ivety Bartošové Nazpívali spolu hit Knoflíky lásky a už tehdy bylo jasné, že to mezi nimi jiskří. Ivetě se zrovna rozjížděla

kariéra, byla šťastně zadaná a zdálo se, že ji nic nemůže rozházet.

Opak byl však pravdou. Petr ve svých pětadvaceti letech náhle zemřel během tragické nehody, kdy nestihl s autem ujet před projíždějícím vlakem, a Ivetě se zbořil celý svět. Pro Ivetu nastaly těžké chvíle, ale tehdy se zvedla, otřepala a dál makala na své kariéře popové zpěvačky.

Michal Penk - utekla mu za Štaidlem

Jakmile se Iveta otřepala ze smrti Petra Sepéšiho, zakoukala se do dalšího nadějného hudebníka Michala Penka Jejich vztah trval ale velmi krátce, protože se Iveta bláznivě zamilovala do Ladislava Štaidla.

"Čtyři měsíce jsme spolu bydleli. Já se do ní fakt zamiloval, protože byla taková čistá," řekl v minulosti Penk v rozhovoru pro televizi Óčko. Penk se poté dostal do drogové pasti, ze které se snad vymotává dodnes.

Ladislav Štaidl - z divoké lásky vznikl jediný syn Artur

Jakmile Iveta narazila na producenta Ladislava Štaidla, její život nabral nový směr. Seznámili se, když Iveta začala zpívat v jeho orchestru. On byl tehdy ženatý, a navíc o 21 let starší. Nakonec Ivetě ale nabídl, že jí pomůže rozjet její kariéru.

Z pracovního vztahu se vyklubal milenecký, partneři spolu začali žít a Iveta zatoužila po miminku. I když byl Ladislav zásadně proti, i tak Bartošová otěhotněla. Narodil se jim jediný syn Artur Štaidl Nicméně její vztah se pomalu, ale jistě hroutil. Poslední kapkou bylo, když byla Iveta Ladislavovi nevěrná s hercem Rudolfem Hrušínským nejmladším. Štaidl se s ní rozešel a ona se v té době poprvé pokusila o sebevraždu.

Roman Tříska - později odsouzený za vraždu nevlastního otce

Kolem krátkodobého "vztahu" s podivným Romanem Třískou se dodnes vedou dohady. Tříska měl údajně Bartošovou v roce 1994 unést, přivázat k radiátoru a následně znásilnit a přesvědčovat k uvěření o mimozemské invazi.

Případ skončil před soudem, který nakonec dal za pravdu Třískovi a rozhodl, že si Bartošová únos vymyslela. Roman Tříska se nakonec vězení nevyhnul a šel si odsedět 12 let za vraždu nevlastního otce.

Daniel Barták - jejich vztah zničila žárlivost Ivety

Do mladého a perspektivního designéra Daniela Bartáka se Iveta zamilovala v roce 2003. Jejich vztah bohužel neměl kvůli Ivetině žárlivosti dlouhého trvání. Po roce se rozešli a Iveta skončila v nemocnici, protože se z nešťastné lásky předávkovala léky.

Zdeněk Podhůrský - podřezala si kvůli němu žíly

Další velkou láskou Ivety Bartošové byl herec Zdeněk Podhůrský, se kterým randila v letech 2004 - 2006. Jejich vztah ale nebyl rozhodně rovnocenný.

Zatímco Iveta byla do Zdeňka až po uši zamilovaná, herec neustále utíkal ke své bývalé manželce Markétě, což Bartošová nešťastně řešila alkoholem. Jejich láska skončila ve chvíli, kdy si Iveta podřezala žíly, protože její partner strávil celý víkend s exmanželkou.

Jiří Pomeje - konečně vypadala šťastná

Zdálo se, že Bartošová konečně zakotvila, a to po boku producenta Jiřího Pomeje. Jiří tehdy pořádal městský ples v Benešově nad Černou a oslovil Bartošovou s prosbou, jestli by na plese nevystoupila. Ona nejdříve odmítla, protože byla po protialkoholním léčení, ale pak si to z ničeho nic rozmyslela.

Pomeje z toho měl obrovskou radost, se vším jí pomáhal a byl jí oporou. Ti dva se do sebe časem zamilovali a v roce 2008 se konala velkolepá svatba, která byla jako vystřižená z pohádkové knížky. Ta jim ale šťastné manželství nezaručila. Po dvou letech je čekalo rozvodové řízení.

Domenico Martucci - italský hřebec to s ní nevydržel

Po rozvodu byla Iveta na dně a šlo to s ní z kopce. Veškeré šrámy z předchozích vztahů se na ní výrazně podepsaly. V tu chvíli se seznámila se svým italským milencem, Domenicem Martuccim (44), který ji vzal pod svá křídla.

Zamiloval se do ní a chtěl jí poskytnout azyl ve své rodné Itálii, kde se o Ivetu starala i jeho rodina. Pak se ale začalo všechno komplikovat, Bartošová si stále schovávala lahve alkoholu pod postelí a Domenico se navíc musel vypořádávat s dalšími dvěma muži, kteří se snažili ji k sobě nalákat. Jednoho dne mu jednoduše došla trpělivost.

Josef Rychtář - mnozí byli přesvědčeni, že ji týrá

Již zmíněný Josef Rychtář (62) byl Ivetiným posledním oficiálním partnerem. Nabídl jí střechu nad hlavou, když už nevěděla kudy kam. Proslýchalo se však, že k ní byl hrubý a pro ránu nešel daleko. Sama Bartošová ale nikdy tohle jeho chování nepotvrdila. Když se Iveta zabila, Josef byl v šoku stejně jako zbytek národa.

Zdeněk Macura - věrný fanoušek, který ji chtěl jen pro sebe

Poté se na scéně objevil někdo, kdo chtěl být také jejím záchranným člunem, ale ve finále byl spíš kotvou. Fanatický fanoušek a ochránce Zdeněk Macura dokonce Ivetu odvlekl také do Itálie, kde si s ní chtěl užít romantickou dovolenou. Bartošová byla přitom už v té době ve vztahu s Josefem Rychtářem, který její zmizení ohlásil na policii.

Macura mezitím sdílel na sociálních sítích fotografie, na kterých Iveta ležela v plavkách naruby na pláži a bylo znát, že asi není úplně střízlivá. Po čase dal Zdeněk pokoj.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy