Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Osudoví muži Gabriely Partyšové (45). Nevěry a rozvody, nyní znovu mluví o svatbě

Gabriela Partyšová měla smůlu na chlapa. Teď je ale znovu šťastná, mluví i o svatbě
Zdroj: Renata Bušková / eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Známá česká moderátorka Gabriela Partyšová slaví 45 let. Za sebou má dvě nepovedená manželství, která provázely nevěry. Teď je však znovu šťastná. Jak se svěřila pro web Super.cz, klidně by se vdávala znovu. Jejím vyvoleným mužem je podnikatel Igor Fait.

Moderátorka a herečka Gabriela Partyšová pochází z Brna. Už jako malá vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia, kde svůj hlas propůjčovala dětem a dospívajícím dívkám. K moderování se dostala během studií gymnázia. Tehdy se z ní stala moderátorka tamního Rádia Krokodýl.

Moderátorka Gabriela Partyšová

Od poloviny devadesátých let bylo její jméno spjato s bulvárními pořady. Moderovala Eso, Prásk, Gábiny vypráskaný týden, TOP STAR magazín nebo i Snídani s Novou. Jako herečka si zahrála i menší role v několika filmech a seriálech jako Experti, Prachy dělaj člověka, Vyprávěj nebo Donšajni.

Svou všestrannost potvrdila v roce 2003, kdy se v anketě Český slavík stala objevem roku a mezi zpěvačkami získala osmé místo. Nejčastěji moderuje společenské a firemní akce. Zapojila se i do kampaně, která bojuje za zastavení vykořisťování žen a obchodu s lidmi. Úzce pak začala spolupracovat se společností La Strada, která se v České republice věnuje prevenci stejných problémů.

Muži Gabriely Partyšové

Gabriela Partyšová, která byla známá i pod uměleckým jménem Rebeka, byla dvakrát vdaná. Jejím prvním manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým má syna Kristiána. Manželství jim zkrachovalo po sedmi letech, protože ji Kokta začal podvádět s Ornellou Štikovou.

„My jsme se s Pepou nerozešli úplně v dobrém, to ani nešlo. Myslím si ale, že scénář rozchodu jsme zvládli docela dobře, neplivali jsme na sebe, nešli jsme konfrontační cestou,“ svěřila se Partyšová pro deník Blesk.

Poté si vzala multimilionáře Daniela Farnbauera. Ani toto manželství ale nebylo idylické, bylo protkáno zálety z manželovy strany a po třech letech skončilo.

Současný partner Gabriely Partyšové

Momentálně je Partyšová opět šťastná po boku podnikatele Igora Faita. Poprvé svého partnera ukázala veřejnosti na Plese jako Brno. „Je to tak, je to poprvé, co jsme společně někam vyrazili,“ prozradila pro web Super Partyšová. „Jsme spolu už nějaký čas. Rozhodně se nechceme schovávat a chodíme rádi do společnosti, takže jsme si tento ples nemohli nechat ujít. Také proto, že jsme oba z Brna, což nás spojuje,“ dodala.

Partyšová přiznala, že je zamilovaná. „Mám růžové období. Měla jsem dvě manželství a tohle je třetí muž, kterého bych si vzala. Jak se říká, když miluješ, není co řešit," prozradila pro časopis Vlasta.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy