Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Osudové ženy Víti Starého: V jeho životě byly dvě velké lásky, teď přišla možná další

Osudové ženy Víti Starého: V jeho životě byly dvě velké lásky, teď přišla možná další
Zdroj: archiv Barbora M.
+ Další 4 fotografie
Vít Starý
V životě frontmana kapely Mandrage, která se nedávno rozpadla, byly dvě osudové lásky. Vít Starý bojuje s démony a poslední dobou o něm bylo hodně slyšet ve spojitosti s drogami. Co za jeho problémy stojí, není jisté, možná je to právě nedostatek lásky. Nyní to ale vypadá, že je v jeho životě další žena.

Před nedávnem všechny šokovala zpráva o rozpadu plzeňské kapely Mandrage, která českou hudební scénu obohatila o mnoho skvělých hitů. Frontmanem kapely byl Vítek Starý a právě kvůli němu se měla kapela rozpadnout.

Víťa zápasil s démony, kteří ho naprosto zničili. Zpěvák při posledních koncertech vypadal ztrhaně a zuby měl vybouchané jak pojistky. Řada fanoušků měla jasno, co za jeho mrtvolným zjevem stojí. "Lítá v drogách," psali o něm. Většina indicií tomu nasvědčovala.

Osudové ženy a nová láska

Nikdo ale nechápal, co se mu stalo, že se rozhodl vydat špatnou cestou, která ho stála kariéru a zdravý vzhled. Mnozí fanoušci spekulovali, že Víťa možná postrádá pravou lásku. V jeho životě byly dvě osudové ženy.

V roce 2012 randil s finalistkou České Miss, se kterou se seznámil v průběhu soutěže. Andrea Stieblingová byla jeho přítelkyní a zdálo se, že jim to klape. Jenže pak se něco zvrtlo a pár se rozešel.

Od té doby dlouhé roky nikoho neměl. Až po nějakém čase začal randit s Barborou, se kterou chodil ještě loni v březnu. Bohužel ani tahle láska nevydržela a Vítek na boj s démony zase zůstal sám. Podle informací Expresu je Barbora s Vítkem stále v kontaktu. Jak vypadal Víťa s Barborou šťastně, se můžete podívat do fotogalerie.

Nyní se podle všeho v životě Starého objevila další žena. Stýkat by se měl s o šest let starší Olgou, se kterou se vídá od ledna. Jeho údajná nová láska je rozvedená a má dvě děti, což prý Vítkovi nevadí. Olga si dokonce rozumí i s Vítkovými rodiči a na léto plánuje se zpěvákem dovolenou v Chorvatsku.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy