Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Osudové ženy Jaromíra Jágra: Je Dominika Branišová konečně ta pravá?

Osudové ženy Jaromíra Jágra: Je Dominika Branišová konečně ta pravá?
Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
Láska
Jaromír Jágr se na sociálních sítích nedávno oficiálně pochlubil svou novou dívkou. Tou je krásná Dominika Branišová. Hokejista má však za sebou mnoho nevydařených vztahů, a tak vyvstává otázka, zda mu to s modelkou vůbec vydrží. Na založení rodiny už má rozhodně svůj věk, tak snad mu to tentokrát vyjde.

Legendární hokejista Jaromír Jágr (48) je kromě svého talentu známý také pro svou smůlu v lásce. Nejenže zatím nenašel tu pravou dámu, která by si jeho srdce získala navěky, ale také zatím ani nezaložil rodinu. Jarda sice ještě není žádný stařík, přesto je už nejspíš čas, aby se usadil. Mohl by proto začít uvažovat o svatbě a založení rodiny. Lidé si ale budou muset chvíli počkat, zda ta pravá bude právě jeho čerstvá přítelkyně Dominika Branišová Ještě před ní měl totiž hokejista řadu krásných a úspěšných žen.

Vztah s Miss

Jeho první láskou byla modelka Iva Kubelková (43). S tou se poznal v roce 1996 během jejího působení v soutěži Miss České republiky. Vztah jim vydržel skoro dva roky. Iva se nyní chlubí krásnou dcerou Natálií, která jde ve šlépějích své maminky a chce se stát modelkou. Krátce poté se dal Jarda dohromady s moderátorkou sportovních novin Nikol Lenertovou. S tou ale randil jen pár měsíců a poté se rozešli.

Úlet s moderátorkou

Moderátorku vyměnil opět za modelku, a to Andreu Verešovou (40). Jejich partnerství vypadalo velmi nadějně, láska jim totiž vydržela celých šest let. Ani Verešová však nebyla jeho vyvolenou. Krátký úlet zažil Jágr také s moderátorkou Lucií Borhyovou (42). I ta se ale po románku usadila a chlubí se dvěma krásnými dětmi Lucasem a Lindou.

Jeho další osudovou ženou se stala Inna Puhajková (34), která si s hokejistou užívala láskyplného vztahu šest let. Ani tehdy se však neusadil a našel si další lásku. Mnoho lidí doufalo, že Veronika Kopřivová by mohla být Jágrovou první a poslední nevěstou. Po pětiletém partnerství v červenci 2018 se však opět konal rozchod.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy