Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Osudové ženy Jana Saudka: Dcera Karolína, s níž čekal dítě, milující Pavlína a hamižná Sára

Osudové ženy Jana Saudka: Dcera Karolína, s níž čekal dítě, milující Pavlína a hamižná Sára
Zdroj: profimedia.cz / archiv
+ Dalších 8 fotografií
ženy
Fotograf a umělec Jan Saudek před časem oslavil 85. narozeniny, ale elánu a radosti do života má jako třicátník. Kontroverzní umělec je známý nejenom svým talentem, ale také láskou k ženám a ženskému tělu. Jan Saudek si přítomnost žen vždy užíval a postelí mu prošlo nespočet krásek. Tři ženy v jeho životě lze však považovat za osudové.

Jan Saudek se nikdy netajil tím, že miluje ženy všech velikostí a tvarů. Postelí mu prošly hubené dívky i ty, které vážily přes 200 kilogramů. Jan Saudek je geniální fotograf a bohém, který to ve svém životě neměl vždy jednoduché.

Veřejnost šokoval informací o svém vztahu s vlastní dcerou Karolínou. "Čekali jsme spolu dokonce dítě! Dcera šla na potrat. Přítel lékař mi řekl, že dítě by bylo úplně v pořádku. Já jsem Karolínu velice miloval. Ona mě ne. Když ženská miluje, tak to dítě chce za každou cenu udržet," řekl před deseti lety.

Vztah s dcerou měl v 80. letech a Karolína si prošla náročným obdobím, kdy spadla do drog. Další osudovou ženou Jana Saudka byla bezpochyby Sára Saudková, která ve filmu Fotograf nebyla vykreslena zrovna pozitivně.

Film Fotograf měl premiéru v roce 2015 a Sáru Saudkovou popisuje jako zprvu naivní asistentku, která se chtěla učit od umělce, ale vše měla dokonale promyšlené. Nikdy se jí nepodařilo zplodit s Janem Saudkem potomka. Nakonec se Sáře poštěstilo u syna fotografa Samuela, se kterým má čtyři potomky potomky.

V minulosti se Sára a Samuel soudili o fotografovy negativy, ale Jan Saudek nakonec vyhrál. Poslední osudovou ženou je Pavlína Hodková. S Pavlínou žije patnáct let, brali se před šesti roky a mají tři děti.

"Už máme jedno navíc, se kterým se úplně nepočítalo. Když přijde další, bude vítáno. Když nepřijde, tak děkujeme tomu nahoře nebo osudu za zdravé děti," nechala se slyšet Pavlína.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy