Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Život za hlas: Jiří Pomeje nadosmrti přijde o svůj chraplák! Ženám se z něj podlamovala kolena…

Jirko, to půjde!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Se zdravím Jiřího Pomeje (53) je to zlé. Rakovina hrtanu mu život komplikuje natolik, že musí už zase pod kudlu! Herec dostane slavíka do krku, ale bude moci konečně normálně žít. Škoda jen, že přijde o svůj charakteristický hlas, kvůli kterému se ženám podlamovala kolena.

Je nepochybné, že celá jeho rodina je štěstím bez sebe. Jiří sice dostane slavíka do krku, ale bude normálně fungovat. To, že přijde o svůj chraplák, Pomeje (53) dříve vnímal jako prohru, naštěstí se ale vzpamatoval a uznal, že zdraví je přednější. „Oddechla jsem si, ulevilo se mi moc. Tím spíš, že se Jirka pro operaci rozhodl úplně sám. Nikdo, ani já, ani lékaři, ho k ničemu nenutil,“ řekla Blesku Andrea Pomeje (29).

Jiří leží v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích, kde si zřejmě vše pořádně rozmyslel a na operaci přistoupil, a to i přesto, že hlas je převážný zdroj jeho příjmu. Manželka Andrea se ho snaží podporovat. „Neřeknu vám, co jsem Jirkovi vysvětlovala. Podařilo se mi ho tím ale utvrdit v tom, že i bez hlasu a se slavíkem má jeho život krásnou perspektivu. Tuhle myšlenku předtím absolutně zavrhoval.“ Ještě že se Jirka umoudřil. Takhle před sebou bude mít dlouhý život.

Související články

Další články