Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Osudové rány Vilmy Cibulkové (60): Pokus o sebevraždu, nevěra, potrat i dcera na drogách

Vilma Cibulková ve filmu Tátova volha.
Zdroj: Se souhlasem CinemArt
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY

Čerstvá šedesátnice Vilma Cibulková je velmi úspěšnou herečkou. Její život však běží jako na houpačce. Před lety bojovala s alkoholem a pokusila se o sebevraždu. O jedno dítě přišla během těhotenství, její dcera se pak léčila ze závislosti na drogách. Taky zažila nevěru. A jak se svěřila pro deník Aha!, tak ji asi už patnáctkrát vykradli. Z jejího domu je totiž průchoďák.

Vilma Cibulková je skvělou divadelní a filmovou herečkou, v devadesátých letech se po ní však slehla zem. Trápily ji velké osobní problémy, které řešila alkoholem.

Vilma Cibulková se pokusila o sebevraždu

Zašlo to až tak daleko, že se pokusila o sebevraždu. Následně opustila Národní divadlo a šla se léčit ze závislosti. „Každopádně já to neberu jako své mínus, ale jako svůj úkol se s tím poprat. Prostě mi alkohol vstoupil do života, respektive já dovolila, aby mi tam vstoupil, a je mým úkolem se s tím vyrovnat. A jsem šťastná, že jsem se naučila dlouhodobě abstinovat,“ řekla Cibulková v rozhovoru pro web Pro Ženy.

Zajímavé to má i s muži. Jedním z jejich partnerů byl režisér Miroslav Macháček, který byl o dvaačtyřicet let starší. Taky byl ale vážně nemocný a Cibulková soužití s ním nezvládla. „Já jsem vlastně naprosto zbaběle utekla před tou blížící se tragédií. Paradoxně se totiž během našeho soužití známky rakoviny vytratily, ale najednou přišel nečekaný zlom. Dodnes si tu svoji nedospělou reakci nedokážu odpustit, umím ji jen pochopit,“ svěřila se.

Dcera Vilmy Cibulkové

Poté, co se herečka Vilma Cibulková vrátila z léčebny, tak potratila. Pak se ovšem dočkala vytoužené dcery Šimony. Poté ale přišel bolestivý rozvod s prvním manželem, který rodinu namočil do pěkné šlamastiky tím, že nadělal pořádné dluhy. Přesto jsou bývalí manželé dodnes přáteli.

Po boku Cibulkové stál i režisér Petr Kracík nebo herec Karel Heřmánek. Štěstí ale našla až u druhého manžela, herce Miroslava Etzlera, se kterým vychovávala dceru Šimonu. S tou to ale šlo během puberty z kopce. Chytila se drog a skončila v léčebně.

V roce 2011 ji Vilma Cibulková po opakovaných konfliktech vyhodila z domu, po třech letech se však jejich vztah urovnal a vše se zase v dobré obrátilo.

V roce 2012 se Cibulková podruhé rozvedla, za čímž stála i nevěra Etzlera s mladou herečkou Radkou Pavlovčinovou.

Otevřený dům Vilmy Cibulkové

Vilma Cibulková se vždy snažila všem pomáhat. Několikrát to ovšem zašlo až tak daleko, že pomalu sama neměla z čeho rozdávat. Přesto je prý až natolik otevřená a důvěřivá, že nezamyká ani svůj dům. Dokonce k sobě zve i cizí lidi.

„Nikdy jsem se neuzavřela a do našeho baráku může vstoupit kdokoliv. Naše zahrada je park. Jsem taková hard core otevřená duše. I když mě vykradli tak patnáctkrát v životě, já si v tu chvíli uvědomila, že se zamykat nebudu. Nechci mít strach. Náš dům je prostě průchoďák,“ prozradila Cibulková pro deník Aha!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy