Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Osudové lásky Lucie Bílé: Tragicky zesnulý Holý, zapomenutý Penk i krach manželství s Noidem

Lucie Bílá a její osudoví muži.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Herminapress/Se souhlasem Lucie Bílé
+ Dalších 14 fotografií
lásky

Lucie Bílá (57) je už delší dobu šťastně zadaná po boku Radka Filipiho (40). Nejde však o jediného muže v jejím životě. Chodila například s hercem Tomášem Holým, jejich lásku ale přeťala smrt. Vzpomínku na něj zpěvačka sdílela na Instagramu. Kdo všechno si získal srdce černovlasé zpěvačky?

První velká láska

První velkou láskou zpěvačky Lucie Bílé, která 7. dubna slaví 58. narozeniny, byl herec Tomáš Holý. Ten však tragicky zemřel při autonehodě v roce 1990. Černovláska ho milovala celým srdcem, a kdyby tehdy nedošlo na silnici ke smyku, tak by spolu možná byli až dodnes. „Před pár dny by mu bylo 55, před pár dny to bylo 33 let, co odešel. TOMÁŠ HOLÝ, kluk, na kterého se nezapomíná. Tato fotka je jediná kterou mám, je ze Silvestra 89. Byli jsme opilí láskou a revolucí a těšili jsme se na vše, co přijde,“ sdílela před časem Lucie Bílá na svém Instagramu.

Poté zpěvačka začala randit s hercem Janem Révaiem. Šlo ale hlavně o kamarádský vztah, který trval jen několik měsíců. „Vztah s Jeníčkem byl jakousi kamarádskou výpomocí. Nevěděl, co si má se svou slovenskou milou počít, neměl ani telefon. Koupila jsem mu ho, aby si mohli volat, jenže on si chtěl povídat se mnou,“ uvedla Lucie Bílá ve své knize Teď už to vím... Možné je všechno.


Otec jejího syna

Důležitým mužem v jejím životě byl Petr Kratochvíl, se kterým má zpěvačka své jediné dítě, syna Filipa. Společné soužití trvalo sedm let, poté se ale Petr zakoukal do missky Pavlíny Baburkové. To byla pro Lucku velká rána a vztah ukončila. Pár měsíců nato si zpěvačka nabrnkla realitního makléře Radka Pokorného. Ani to však moc dlouho netrvalo.

Jedním z osudových mužů Lucie Bílé byl Stanislav Penk, kterého si vzala v roce 2002. Manželství ale trvalo pouze jeden rok. „Mohu jen říct, že jsme to mysleli vážně a šli do manželství s přáním, aby vydrželo po celý život. V určitém okamžiku jsme ale pochopili, že to přání nemůže být naplněno,“ řekla Lucie tenkrát pro deník Blesk.

Netrvalo dlouho a za dva roky se zpěvačka opět objevila před oltářem. Vzala si zpěváka Václava Noida Bártu, kterého jí přáli i fanoušci. Mysleli si, že to bude Lucčin poslední manžel, to se ale spletli. Václav Noid Bárta nemohl unést, že byl neustále ve stínu své manželky, a tak o čtyři roky později došlo na rozvod. Předposledním partnerem české slavice byl Petr Makovička, se kterým Lucie žila několik let. Poté si však našla současného přítele, a to Radka Filipiho.

Doporučené video s Lucií Bílou:


Šťastná jako nikdy dřív

Radek Filipi přišel do jejího života v roce 2015. Od té doby zpěvačka nemůže být šťastnější. I fanoušci si Radka oblíbili a neustále se ptají, kdy bude svatba. Tu zatím zpěvačka nepotvrdila. „29. října vyjde můj nový videoklip Nebudu se držet zpátky a v ten den začínáme devátý rok, přesto to neznamená svatba. Svého partnera opravdu miluju a jsme spolu šťastný, ale jsme spolu teprve osm let, takže nespěchejme,“ řekla před časem pro deník Blesk

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy