Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Osudová žena Nekonečného truchlí po své lásce: Dojemný vzkaz pro Dana

Zdroj: Facebook
+ Dalších 62 fotografií
výročí
Jsou tomu už více než 3 měsíce, co tento svět opustil showman a krrrál všech rrrozkoší Dan Nekonečný (†52). Právě dnes by tento extravagantní zpěvák oslavil své 53. narozeniny. Dojemnou vzpomínku mu věnovala Zuzana Kardová, která pro něj byla osudovou ženou a láskou jeho života.

Zpráva o smrti Dana Nekonečného na konci března přišla jako blesk z čistého nebe. To, že tento energický zpěvák odejde z tohoto světa v tak mladém věku, nikdo nečekal. Kromě fanoušků po něm ale truchlí především jeho bývalá partnerka a životní láska Zuzana Kardová, jejíž dceři Tereze byl Nekonečný skvělým nevlastním otcem.

Kardová sdílela nádherné fotky Nekonečného s dojemným vzkazem. "29. 6. 1966 je datum tvého zrození. Nevím, kde jsi a jak to tam vypadá. Díky za vše," napsala k snímkům a připojila emotikony srdíček. Pod jejím příspěvkem na národem milovaného zpěváka vzpomínají i další, kteří ho měli rádi.

Jak už Kardová před několika měsíci prozradila, Dan Nekonečný žil po svém, nedbal na rady lékařů a nebral předepsané léky. Ve věku 52 let se mu stal osudným infarkt. Svým nejbližším stále moc chybí a je nad slunce jasné, že jeho největší láska Zuzana na něj bude vzpomínat navždy.

Související články

Další články