Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Osudová láska Jana Kačera: S Ninou Divíškovou strávil přes půl století, zemřela necelé tři roky před ním

Manželé se moc milovali.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Láska

Ve věku úctyhodných sedmaosmdesáti let zemřel herec a režisér Jan Kačer. Informaci o úmrtí potvrdila jeho dcera Adéla Kubačáková, jak napsaly Novinky. Kačera delší dobu trápily zdravotní problémy, nedávno si dokonce prošel těžkým zápalem plic. Herec odešel jen necelé tři roky po smrti své manželky Niny Divíškové (†84), s níž byl téměř šedesát let.

V 87 letech nás navždy opustil talentovaný herec a režisér Jan Kačer. Před pár dny přitom na vlastní žádost odešel z motolské nemocnice, kde se tři týdny léčil na plicním oddělení se zápalem plic. I přesto, že ještě nebyl úplně zdravý, rozhodl se jít domů, jak psal web Aha!

Nyní jeho milovaná dcera Adéla Kubačáková informovala podle Novinek o Kačerově náhlém úmrtí. Herec si zahrál třeba ve snímcích Krásno, Návrat ztraceného syna, Smrt si říká Engelchen, Probuzení či Flirt se slečnou Stříbrnou.

Láska jako trám

Obzvlášť těžké chvíle zažíval Jan Kačer v roce 2021, kdy mu zemřela láska jeho života, herečka Nina Divíšková. Poznali se během studií na DAMU, vzali se v roce 1962 a v průběhu let se jim narodily tři dcery – Simona, Klára a Adéla. Dvojice spolu zůstala až do hereččiny smrti. Divíšková trpěla v posledních letech Alzheimerovou chorobou a pro oba byly poslední roky velmi náročné.

Kačer s Divíškovou se velmi přátelili také s manželi Josefem Abrhámem a Libuší Šafránkovou. Ti zemřeli krátce po sobě – Libuška v roce 2021 a Josef o rok později. Kačer odešel do hereckého nebe za svou milovanou Ninou necelé tři roky po jejím úmrtí.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy