Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Osudné schody z Rudolfina: Takhle hvězdy odcházely z Českých lvů. Některé východ našly až v ranních hodinách

Saša Rašilov s manželkou Lídou, která byla opravdu oděná velmi na lehko.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Schott/Renata Bušková
+ Dalších 56 fotografií

Některé celebrity odcházely jako Popelky krátce po skončení hlavního programu, jiní účastníci zase slavili až do ranních hodin. Afterparty Českých lvů byla letos zase velkým mejdanem jako za starých časů. Večírek konečně neomezovala koronavirová opatření, a tak se mnohé celebrity odvázaly. Některé pak odcházely jako hollywoodské hvězdy, jiné zase, jak zachytili fotografové eXtra.cz, až v ranních hodinách. 

Letos se konečně po dlouhých letech konala i velkolepá afterparty! Předávání cen Český lev totiž nesvazovala koronavirová opatření, a tak se mnohé české celebrity pořádně odvázaly. Slavily se nejen získané sošky, ale i nemenší úspěch už v podobě nominací. Letos navíc galavečer zažil svůj jubilejní třicátý ročník, a tak se důvod k oslavám zdvojnásobil.

Mejdan jako za starých časů

Pořádně se odvázal Vojtěch Dyk a jeho manželka Tatiana. Ta už při příchodu s nadšením hlásila, že se obzvlášť těší právě na večírek. Večer si manželé užili plnými doušky a schody vedoucí z pražského Rudolfina našli až po páté ráno, což zachytili fotografové eXtra.cz.

Společnou cestu domů měl i mladý herec Vojtěch Vodochodský se svou novou přítelkyní. Tu představil světu vůbec poprvé právě na Českých lvech. Jedná se o modelku Marii Danči, která se dostala do finálové čtyřky soutěže krásy Česká Miss Essens 2022. Zda cesta taxíkem vedla už do společného hnízdečka lásky, to dvojice neprozradila, v informacích o svém vztahu nebyly hrdličky příliš sdílné.

Oldřich Kaiser jako hollywoodská hvězda

Herec Oldřich Kaiser měl cestu domů poněkud delší, než nejspíš plánoval. Ale nikoli snad proto, že by si až příliš dopřával. Oldřich totiž dlouhou dobu bojoval s alkoholismem, který mu trochu zabrzdil jeho hereckou kariéru. Poté, co si ale našel novou partnerku, všechny démony porazil. Jeho jméno se dokonce objevilo mezi nominovanými a fanoušci byli nadšení. A právě kvůli nim se tak zdržel, protože jako správná hollywoodská hvězda nedělal nic jiného, než že rozdával jeden podpis za druhým.

Zrádné rudolfinské schody

Modelka Kateřina Sokolová na předávání ocenění představila svého nového partnera. Ten měl rovnou bojový úkol - bezpečně dovést svou přítelkyní domů nebo alespoň pomoci jí ze schodů. Ty totiž bývají každoročně velkou překážkou, nakonec se ale vše za přispění partnera odehrálo bez fiaska.

Herec Saša Rašilov se zase ukázal jako opravdový gentleman a dokonalý syn. Bezpečně vyprovodil svou maminku z Rudolfina k přivolanému autu a jeho další kroky pak rychle směřovaly zase zpátky na večírek, kde na něj čekala partnerka. Mejdan stál očividně za to! Podívejte se v galerii, jak naše hvězdičky opouštěly prostor.

Související články

Další články