Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Osudem zkoušená Adela Vinczeova slaví 40 let: Potrat, rakovina a velké otazníky nad dítětem

Osudem zkoušená Adela Vinczeova slaví 40 let: Potrat, rakovina a velké otazníky nad dítětem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny
Adela Vinczeova (40) dnes slaví kulaté narozeniny. Oblíbená slovenská moderátorka, která si získala srdce nejen slovenských, ale také českých diváků, si za svůj život prošla pořádný kus cesty, a může se tak pyšnit řadou úspěchů. Jak už to tak bývá, ani pro oblíbenou moderátorku není život pouhou procházkou růžovým sadem a osud jí do cesty připletl několik nepříjemných zkušeností.

Kariéra

Talentovaná slovenská moderátorka Adela Vinczeova (za svobodna Banášová), započala svou kariéru jako modelka a herečka, poté objevila moderování a začala v něm být opravdu dobrá. Začínala na slovenském soukromém rádiu a později se chytila v televizi, odkud si cestu na vrchol postupně odpracovala.

Její popularita přesáhla i hranice. Čeští diváci ji znají ze společných projektů TV Nova a TV Markíza. Nejen z pořadu Test národa, ale hlavně z Česko Slovenské Superstar z roku 2009, kde po jejím boku stál Leoš Mareš. V roce 2010 byla porotkyní česko-slovenské televizní show Talentmania.

Rodina a děti

Adela je provdaná za o 11 let mladšího muže, moderátora Viktora Vincze. Když v minulosti přišlo na otázku, kdy si založí pár rodinu, oznámil její manžel zdrcující pravdu: „Kdy budeme mít děti? Až budu mít spermie!“ Už se nemohl koukat na to, že problém lidé hledají v o 11 let starší Adéle. "Už se nemohu koukat na to, jak se dokola ptáte mé manželky, kdy už to bude. Jako by to byla běžná otázka, nebo snad povinnost, mít dítě. Problém otěhotnět není pouze problém ženy, je to problém obou partnerů, a pořád častěji je to problém právě mužů!"

Rakovina

Jsou to již tři roky, kdy se manžel Adely svěřil s tím, že nemůžou mít děti a chyba je na jeho straně. Od té doby se nebojí na svých sociálních sítích zveřejnit jakkoliv citlivé téma. A letos přišel s další šokující zprávou o tom, že byla jeho ženě diagnostikována počínající rakovina děložního čípku. Díky pravidelným kontrolám se ale problém podchytil včas a nedošlo tak k razantnějším zákrokům.

Potrat

Aby toho nebylo málo, v roce 2013, kdy slovenská moderátorka, tehdy ještě Banášová, chodila s tanečníkem Petrem Modrovským, potratila v sedmém týdnu těhotenství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy